Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Florencie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Florencie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Florencie miniguide

Autopůjčovna Florencie
Půjčovna Aut Florencie

Potřebujete ve Florencii auto? Chcete si rezervovat zapůjčení automobilu před odletem, aby pro vás byl vůz připraven, až dorazíte na letiště? Vybírat si můžete z mnoha typů vozidel. Nezapomeňte si rezervovat vůz s dostatečným časovým předstihem, protože nejlevnější auta jsou obvykle zarezervována jako první. Porovnáním cen různých autopůjčoven ve Florencii najdete nejlepší cenovou nabídku a auto, které bude vyhovovat vašim potřebám. 

Obecné informace o Florencii

Florencie, ve které žije 380 000 obyvatel (2014), je hlavním městem severoitalské oblasti Toskánsko známé svou krásnou krajinou s vinicemi, olivovými háji a borovicemi. Florencie, nacházející se ve vnitrozemí u řeky Arno, je označována jako jedno z nejkrásnějších měst na světě. 

Město je známé svými uměleckými sbírkami, historickými památkami a pozdně středověkou architekturou. Historické centrum je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Známými dominantami města jsou například katedrála Panny Marie Květné z roku 1436 s působivou kupolí a radnice „Palazzo Vecchio“ ze 13. až 15. století. Ve světoznámém uměleckém muzeu „Galleria Degli Uffizi“ můžete vidět mimo jiné díla Leonarda da Vinciho, Michelangela, Rembrandta a Rafaela. 

Starý most „Ponte Vecchio“ se svými zlatnickými obchůdky je jednou z populárních atrakcí ve městě. Kromě toho nabízí Florencie skvělé příležitosti k nakupování a rušný kavárenský a noční život. 

Letiště

Nejbližší velké mezinárodní letiště je Letiště Pisa (PSA), které se nachází 82 km západně od Florencie. Na letišti sídlí několik autopůjčoven, včetně společností Avis, Hertz, Maggiore, Sixt, Locauto a Goldcar. 

Doprava

Itálie má dobře rozvinutou silniční síť a většinu velkých měst spojují dálnice, které mají obecně vysoký standard a v italštině se nazývají „Autostrada“. Mnoho z nich je zpoplatněno. Navzdory převážně kvalitní silniční síti mohou být některé venkovské silnice v Itálii úzké a klikaté. 

Rychlostní limity v Itálii činí 50 km/h ve městech či zastavěných oblastech, 90 km/h na mimoměstských silnicích a 100–130 km/h na dálnicích. 

Itálie stanovila limit na hladinu alkoholu v krvi 0,5 mg, což je benevolentnější než v ČR, kde platí nulová tolerance. 

Florencie zakázala jízdu aut do historických čtvrtí („Centro Storico“), pokud k tomu nemáte zvláštní povolení zajištěné předem. Schéma se nazývá Zone Traffico Limitato (ZTL) a obvykle platí v době od 9:00 do 18:00. V daných oblastech byly umístěny sledovací kamery, které fotografují projíždějící auta. 

Pokud si ve Florencii pronajmete auto a plánujete se ubytovat v hotelu ve starém městě, doporučujeme před odjezdem kontaktovat hotel, abyste získali oprávnění, které musí být umístěno za čelní sklo pronajatého auta. Bez povolení dostanete pokutu, která bude prostřednictvím půjčovny aut zaslána na vaši domovskou adresu. 

Tipy na výlety

V horkých letních dnech může být osvěžující výlet do města Viareggio, 102 km severozápadně od Florencie, které je proslulé možnostmi ke koupání. Zde najdete kilometry dlouhé, písečné pláže, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Viareggio má také pěkné promenády a kavárny či restaurace. 

Půjčené auto ve Florencii představuje skvělý začátek pro výlety do regionu. V oblasti se totiž nachází spousta krásných malých měst. Světově proslulá šikmá věž v Pise je vzdálená 86 km. V případě, že chcete navštívit populární středověké město Lucca, čeká na vás cesta dlouhá 74 km. Za návštěvu rozhodně stojí také města Siena a Volterra. 

Nejkrásnější výhled na Florencii spatříte po cestě do Fiesole, které leží 10 km severovýchodně od centra města. Fiesole se rozkládá na kopci 355 metrů nad hladinou mořey odkud budete mít nádherný výhled na Florencii a údolí Arno.