Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Siena

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Siena zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Siena miniguide

Autopůjčovna Siena
Půjčovna Aut Siena

Siena patří do regionu Toskánsko a je hlavním městem provincie Siena. V regionu se nachází na západním pobřeží prodloužené části Itálie a hraničí se Středozemním mořem. Siena je. 90 km vnitrozemí a je asi 50 km do Florencie na severu. Populace Siena byla naměřena na téměř 55 000 v roce 2008, a město bylo pravděpodobně založeno v dobách římských Senus, který byl synem Remuse.

Siena je UNESCO světové dědictví místo, protože mnoho historických památek. Cattedrale dell’Assunta katedrála v Sieně, který začal v 1100s a je považován za jeden z nejkrásnějších katedrál v Itálii. Piazza del Campo je čtverec, který byl postaven v 1200s a od té doby koná každoročně dostihy zde. Na náměstí je ve tvaru skořápky a byl postaven na místě, kde to bylo drženo trhů, které ještě dnes stane.

Amerigo Vespucci letiště Florencie a nemovitost se nachází cca. 80 km mimo Siena.