Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pisa Galileo Galilei Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pisa Galileo Galilei Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pisa Galileo Galilei Letiště miniguide

Autopůjčovna Pisa Galileo Galilei Letiště
Půjčovna Aut Pisa Galileo Galilei Letiště

Pisa letiště Galileo Galilei je pojmenovaný po Galileo Galilei, italský fyzik, filozof a astronom, který se narodil v Pise. Letiště se nachází 2 km od Pisa, 20 km od Livorno a 80 km od Florencie. To běží jak autobusy a vlaky z letiště a města v okolí. 11 různých autopůjčovna nabízí své služby na letišti, včetně Auto Europe, Avis, Sixt, Easy auto, Europcar, Hertz, Thrifty a Maggiore. V roce 2008, 4.018.000 cestující návštěvě letiště.Pisa Galileo Galilei letiště je podáváno 20 různých leteckých společností a letů do 57 různých domácích i mezinárodních destinací.  Pisa Letiště je velké nákupní oblasti zvané La Corte, kde kromě obchodů je také kadeřnictví. Výběr barů a restaurací, které nabízejí mezinárodní kuchyni milosti a potravin z Toskánska je dobrá. Jeden z nejlepších italských tanečních škol, Scuola di Danza, má dokonce i taneční studio na letišti. Ostatní zařízení patří dětském pokoji, bezdrátový internet, bankovnictví a konferenční místnosti. Nejsou žádné hotely na letišti, ale Pisa je velmi blízko k letišti.