Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Řím

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Řím zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Řím miniguide

Autopůjčovna Řím

Půjčovna Aut Řím

Řím leží na řece Tiber ve středu Itálie, na sever od Neapole a na jih od Milána .Řím je italský kapitál. Město je doma do cca. 2,55 milionu obyvatel, zatímco předměstí, populace 3,3 milionu. Město obklopuje Vatikánu.

„Všechny cesty vedou do Říma“ je známý pojem. Město je známé pro mít been hlavní město římské říše, a za hlavní sídlo papeže. Řím je možná nejlépe známý pro umění a romantické město, spíše než cokoli jiného. Město má cca. 400 kostelů s obrazy mistrů, jako je Caravaggio a Michelangelo. Bazilika svatého Petra je jednou z největších a nejvíce ozdobený kostelů. Nedaleko, ve Vatikánu, najdeme světově proslulé Sixtinská kaple se slavným mistrovská díla malíře Raphaela. Jiné slavné památky patří Pantheon a Villa Borghese, který má pěkný   umělecké sbírky a krásnou zahradou.Trastevere má mnoho tratorie, a připomínající Lady a Tramp.

Aeroporti di Řím, Fiumicino se nachází 22 mil mimo Řím.Řím je druhé letiště, Ciampino Řím Letiště se nachází mimo město.

Řím je nejoblíbenější destinací pro rezervaci pronájem aut v Itálii. Levnaautopujcovna.cz je hrdý na to, nabídnout pronájem auta na více než 20 různých místech v Římě, včetně Rome Airport. Ceny jsou v porovnání od několika firem a zajišťuje zaručenou nízkou cenu na pronájem auta.

Čeština