Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Řím

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Řím zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Řím miniguide

Autopůjčovna Řím
Půjčovna Aut Řím

Hledáte dobrou nabídku půjčení auta v Římě? Ať už si přejete vůz vyzvednout na letišti, nebo v centru města, určitě najdete auto, které vyhovuje vám i vašim potřebám. 

Obecné informace o Římě

Řím, který se nachází u řeky Tibery ve středu Itálie, severně od Neapole a jižně od Milána, je hlavním městem Itálie. V centru města žije asi 2.55 milionu lidí, populace včetně předměstí ovšem dosahuje 3.3 milionu obyvatel. Řím také obklopuje městský stát Vatikán. 

Rčení „Všechny cesty vedou do Říma“ slyšel snad každý. Město je známé jako centrum Římské říše a hlavní sídlo papeže. Řím je možná také, více než cokoli jiného, známý jako město umění a romantiky. Město má 400 kostelů s obrazy mistrů, jako byli Caravaggio a Michelangelo. Bazilika svatého Petra je jedním z největších a nejkrásněji vyzdobených kostelů na světě. Ve Vatikánu se nachází světově proslulá Sixtinská kaple se slavnými uměleckými díly malíře Rafaela. K dalším známým památkám patří Pantheon a Villa Borghese, které nabízejí sbírky výtvarného umění a krásnou zahradu. Městská část Trastevere má mnoho trattorií připomínajících film Lady a Tramp. 

Letiště Řím-Fiumicino se nachází asi 22 km (14 mil) od Říma. Druhé římské letiště, Řím Ciampino, se nachází hned za městem. 

Řím je druhým nejoblíbenějším místem v rezervacích pronájmu aut v Itálii. Jsme hrdí na to, že vám můžeme půjčit auto na více než 20 různých místech v Římě včetně římského letiště. Uvedené ceny jsou porovnány s několika společnostmi, což zaručuje garantovanou nízkou cenu za pronájem automobilu. 

Tipy pro řidiče

Mnoho lidí, kteří si v Římě půjčují auto, chce podniknout příjemné jednodenní výlety po okolí. Existuje bezpočet skvělých míst k návštěvě. Pokud byste chtěli vyrazit na pobřeží, můžete jet na pláž a do přístavního města Lido di Ostia, které se nachází 31 km (19 mil) jihozápadně od Říma. Kromě fantastických možností koupání byste si neměli nechat ujít ani archeologické naleziště „Ostia Antica“. Toto italské pobřežní město má také golfové hřiště. 

S půjčeným autem si můžete snadno udělat pěkný výlet do města Tivoli, které leží 36 km (22 mil) východně od centra Říma. Na okraji města najdete velkou budovu „Villa d’Este“, která má také jednu z nejkrásnějších zahrad v Evropě s přibližně 50 působivými fontánami. Budova i zahradní komplex jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. 

Letiště

Řím nabízí dvě letiště. Hlavní letiště Řím-Fiumicino (FCO) se nachází 22 km (14 mil) jihozápadně od centra města. Na letišti má pobočky několik autopůjčoven včetně společností Avis, Hertz, Europcar, Locauto Rent, Maggiore a Sixt. 

Druhé letiště Řím Ciampino (CIA) se nachází 15 km (9 mi l ) jihovýchodně od Říma a slouží hlavně charterovým a nízkonákladovým leteckým společnostem. Pokud přiletíte na toto letiště, najdete tam také dobrý výběr autopůjčoven včetně společností Avis, Hertz, Europcar, Auto Europa, Maggiore a Goldcar. 

Doprava

Provoz v centru Říma je poněkud odlišný než od Velké Británii. Může se zdát trochu chaotický a stresující. Rovněž může být obtížné najít volné parkovací místo. Řím – stejně jako většina větších italských měst – zakázal jízdu aut v historických čtvrtích („Centro Storico“) – pokud předem nezískáte zvláštní povolení. Toto schéma se nazývá Zone Traffico Limitato (ZTL) a většinou se používá v období od 8 hodin ráno do 6 hodin večer. V těchto oblastech se nachází sledovací kamery, které fotografují projíždějící auta. 

Pokud si v Římě pronajmete auto a chystáte se ubytovat v hotelu ve starém městě, doporučujeme vám hotel kontaktovat před odjezdem, abyste získali oprávnění, které je umístěno na čelním skle pronajatého auta. Bez povolení dostanete pokutu, která vám bude zaslána na vaši domácí adresu. 

Je třeba také zmínit, že historické jádro Říma je poměrně nahuštěné a většina slavných památek i atrakcí se nachází v pěší vzdálenosti.