Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Řím Fiumicino Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Řím Fiumicino Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Řím Fiumicino Letiště miniguide

Autopůjčovna Řím Fiumicino Letiště
Půjčovna Aut Řím Fiumicino Letiště

Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport (FCO) je 35 km od Říma v oblasti Fiumcino.Jedná se o největší letiště v Itálii. Nejlepší způsob, jak se dostat mezi letištěm a Řím je vlak, který jezdí každých půl hodiny. Tam je také několik místních vlak z Říma na letiště Fiumicino. Je to dobrý výběr autopůjčoven na letišti. Jedná se o Auto Europe, Avis, Europcar, Easycar, Budget, Hertz, Maggiore, Sixt, Thrifty Car Rental, Targa Pronájem, Itálie autem a Locauto zájem.  V roce 2008 35.226.351 cestujících navštívil Řím Fiumicino Airport, což ji řadí na seznam 30 nejrušnějších letišť na světě. Je ředitelství pro Air Alpy, Alitalia a Blu-express. Letiště má pět terminálů, a to bylo přes rozsáhlou rekonstrukcí projekt od roku 1990. Shuttle bus jezdí každých 20 minut mezi terminály Stojí za to odhlašování Říma na letiště Fiumicino ‚nákupní zóna s impozantní výběr z více než 130 obchodů. Mnoho z prodejny italské módy a italského návrháře výrobků. Výběr barů, kaváren a restaurací jsou dobří ve všech terminálech. Ostatní vybavení patří obchodní centrum, banka, kaple a první pomoc. Když byla stavba provedena archeologické vykopávky, které vedly k tomuto našel pět lodí, včetně Caligula velkých lodí. Ty jsou nyní vystaveny v muzeu na letišti. Hilton Airport Hotel je propojený na terminály a vlakového nádraží přes most.