Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Řím Ciampino Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rím Ciampino Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Řím Ciampino Letiště miniguide

Autopůjčovna Rím Ciampino Letiště
Půjčovna Aut Rím Ciampino Letiště

Řím Ciampino Letiště se nachází 15 km jihovýchodně od Říma a je jedním ze dvou letišť v Římě.Autobusy jsou skvělý způsob, jak dostat mezi letištěm a Římě v autobusech je dobré spojení po železnici a podzemních sítí v Římě.Je to dobrý výběr autopůjčoven na letišti, jako jsou Auto Europe, Avis, Europcar, Budget, Hertz, Maggiore, Sixt, Thrifty Car Rental a Targa Pronájem. Řím Ciampino letiště bylo otevřeno v roce 1916 a je jedním z nejstarších letišť na světě, stále v provozu. Jedná se o kombinaci vojenských a civilních letišť. 4.788.931 cestující navštívit letiště v roce 2008. 10 různých leteckých společností poskytujících služby v Římě Ciampino Airport, zejména nízkonákladové letecké společnosti.  Letiště má omezený rozsah obchodů, ale je bez daně. Existuje několik barů a kaváren, ale žádné restaurace. Kromě toho, letiště má bankovnictví a první pomoc-kancelář. Nový hotel Hotel Meeting se nachází 1 km od letiště.