Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Neapol

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Neapol zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Neapol miniguide

Autopůjčovna Neapol
Půjčovna Aut Neapol

Neapoli v Itálii je třetí největší město, nacházející se v Kampánii v Neapoli Bay. Vesuv sopečný kužel je východně od Neapole. Město má milion obyvatel, v centru města, a tři miliony na předměstí. Neapoli ‚krásné lokalitě a blízkosti na ostrovy Capri, jako dělá to populární turistická atrakce.

Neapol je známá jako rodné město pizza. Originální pizza, pizza Margherita, přichází s rajčaty, bazalkou a čerstvým sýrem mozzarella.   Vedle potravin, Neapol několik krásných budov, budova opery Teatro San Carlo   Palazzo Reale, kde italských mistrů jsou zastoupeny nejvíce.Neapol má několik katakomby v severní části města, cca. 500 kostelů. Museo Archeologico Nazional je jedním z nejlepších sbírek evropského klasického sochařství s nálezy z Pompejí, a v Museu Nazionale je renesanční a barokní obrazy slavných umělců. Město má krásné parky a nabízí vynikající šnorchlování a potápěním v Neapolském zálivu.

The Mezinárodní letiště Capodichino se nachází severně od města, šest kilometrů od centra města Neapole.