Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Milán

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Milán zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Milán miniguide

Autopůjčovna Milán
Půjčovna Aut Milán

Potřebujete si pronajmout auto v Miláně? Ať se chystáte na dovolenou nebo na služební cestu, pronájem vozu může být praktickou volbou – umožní vám být nezávislými, abyste se nemuseli spoléhat na veřejnou dopravu. Tímto způsobem budete mít také možnost prozkoumat více míst a podnikat krásné jednodenní výlety do jiných měst v severní Itálii. Doporučujeme rezervovat vůz s dostatečným předstihem, porovnáním cen potom můžete ušetřit peníze. 

Obecné informace o Miláně

Milán se nachází asi 500 km severozápadně od hlavního města Říma mezi řekami Ticino a Adda. Jedná se o druhé největší město Itálie, které leží v oblasti Lombardie v nadmořské výšce 124 metrů. V Miláně žije 1,26 milionu obyvatel – nebo dokonce 3,8 milionu po přičtení jeho předměstí. 

Milán je především spolu s Londýnem a Paříží známý jako jedno z největších světových center módy, proto je rájem pro milovníky nakupování. Město je však také centrem financí, kultury a vzdělávání. Najdete zde nespočet kostelů, muzeí a uměleckých galerií. Pinacoteca di Brera umístěná v Palazzo Brera představuje jednu z nejdůležitějších italských uměleckých sbírek. Navštívit můžete také hrad Castello Sforzesco, který byl hlavním sídlem představitelů města a v němž je nyní umístěno několik muzeí a uměleckých sbírek. V Miláně najdeme také jednu z největších světových oper, Teatro alla Scala, která pojme 3 600 diváků a byla postavena v letech 1776–78. Minout nesmíte ani městskou katedrálu Duomo di Milano, která je díky kapacitě 40 000 návštěvníků třetí největší v Evropě. 

Asi 10 km východně od Milána se nachází letiště Linate, zatímco letiště Malpensa leží 45 km severozápadně od města. 

Nabízíme pronájem aut na několika místech v Miláně včetně letišť. Vzhledem k tomu, že uvedené ceny jsou porovnávány mezi několika autopůjčovnami, máte jistotu nízké ceny. Rezervujte si svůj vůz co nejdříve, abyste jej získali za nejnižší možnou cenu. 

Letiště

Milán nabízí několik mezinárodních letišť, z nichž největší je letiště Milán Malpensa (MXP). Nachází se 50 km severozápadně od centra města a jeho součástí jsou dvě budovy terminálu. V Terminálu 1 najdete řadu autopůjčoven, jako jsou společnosti Avis, Auto Europa, Locauto Rent, Budget, Hertz, Maggiore, Sixt, Thrifty a Goldcar. 

Menší letiště Milán Linate (LIN) se nachází asi 11 km východně od centra města a zajišťuje převážně vnitrostátní lety či spojení s některými evropskými destinacemi. Letiště disponuje jedním terminálem, kde najdete autopůjčovny jako Auto Europa, Avis, Budget, Europcar, Hertz a Thrifty. 

Doprava

Milán je důležitým dopravním uzlem pro celou severní Itálii, a silniční síť kolem města je proto rozsáhlá. Řízení v centru města může být velmi stresující kvůli silnému provozu a agresivnímu stylu jízdy. Kromě toho může být obtížné najít volné parkování v centru, a v některých částech města jsou auta dokonce zakázána. 

Doporučujeme však pronajmout si auto, pokud jedete mimo centrum města, neboť vám umožní podnikat kratší či delší výlety. Silnice jsou na vysoké úrovni, naopak ceny v autopůjčovnách relativně nízké. 

Tipy na výlety

K nejbližším velkým městům patří Turín (42 km daleko), Janov (144 km) a Verona (179 km). 

Pokud chcete poznat pláže na pobřeží Středozemního moře, můžete se vydat na cestu dlouhou 1 hodinu a 40 minut směrem na jih do Janova, hlavního italského přístavního města. Nachází se v úzké a kopcovité oblasti mezi mořem a pohořím Apeniny. Nabízí také řadu památek k objevování, jako je třeba staré město s úzkými uličkami a cestami bez aut. Ve městě najdete rovněž katedrálu San Lorenzo, původně z roku 1118, několik galerií a muzeum umění Palazzo Bianco. Pokud cestujete do Janova s dětmi, doporučujeme navštívit městské akvárium a několik veřejných pláží, které najdete pár kilometrů východně od centra města. 

Oblíbenou volbou je také cesta pronajatým autem k jezeru Garda, 135 km východně od Milána. Jedná se o největší italské jezero a mezi turisty oblíbené místo pro trávení dovolené. Garda nabízí skvělé pláže, koupání a vodní sporty, jako je windsurfing a plachtění. 

Na východní straně Gardského jezera, 150 kilometrů východně od Milána, se nachází město Lazise obklopené městskými hradbami ze 14. století. Ve měste najdete kostel San Nicolo z 12. století a směrem na jihovýchod pak leží Parco Natura Viva & Zoo. Součástí tohoto areálu je safari park, kterým přímo projíždíte, což vám umožní spatřit exotická zvířata zblízka.