Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Turín

Chcete strávit svoji příští dovolenou v Turíně a zajímá vás, zda tam bude možnost půjčit si auto, které by vám usnadnilo pohyb po městě? Nemusíte se bát, protože v Turíně se nachází řada autopůjčoven nabízejících cenově dostupné služby. Najděte si půjčovnu aut ve vaší blízkosti nebo poblíž letiště. Auto si můžete také zarezervovat předem online na jejich webových stránkách.

Průvodce po Turíně

Autopůjčovna Turín
Půjčovna Aut Turín

Turín je město v severní Itálii, které je známé auty Fiat, pláštěm Torina a čokoládou. Je také domovem jednoho z nejlepších egyptských muzeí na světě, barokních kaváren, prvního obchodu Eataly a paláců Savoy. Město je hlavním a největším městem v regionu Piemonte. Také to bylo první hlavní město Itálie v letech 1861 až 1865. Je to nejdůležitější kulturní a obchodní centrum v severní Itálii. Město má populaci 870 000, což z něj činí jedno z nejlidnatějších měst v Itálii.

Turín se nachází na pravé straně řeky Po, těsně před údolím Susa. Je ohraničen vrchem Superga a obloukem západních Alp a jedním z nejúžasnějších měst v Evropě. Město je rovněž hlavním italským městem sportu, kde sídlí dva fotbalové týmy první divize Torino a Juventus. V roce 2006 Turín hostil zimní olympijské hry a má rozlohu 130 km2. Město je také známé oslavami sv. Jana Křtitele, které se obvykle konají 24. června.

Městu, jenž je rodištěm slavných jednotlivců (lidí jako Cavour), kteří přispěli ke sjednocení Itálie, se často také říká „kolébka italské svobody“. S hrubým domácím produktem (HDP) ve výši 58 miliard USD je Turín 78. nejbohatším městem na světě a třetím v Itálii po Miláně a Římě. Díky svým četným turistickým atrakcím je jedním z 250 nejoblíbenějších turistických cílů a 10. nejnavštěvovanějším městem v Itálii. Město je známé svou bohatou historií a kulturním dědictvím, pyšní se množstvím restaurací, operních domů, kostelů, uměleckých galerií, parků, pizzerií, muzeí atd.

Město je také oblíbené svou barokní, klasicistní, renesanční, secesní a rokokovou architekturou. Kromě toho jsou tu příznivé povětrnostní podmínky, což z něj dělá dobré místo k návštěvě. Nejchladnějším měsícem v Turíně je leden s průměrnou nejvyšší teplotou 6.6°C a nějnižší teplotou –0.5°C. Nejteplejším měsícem je červenec s průměrnou nejvyšší teplotou 27.7°C a nejnižší teplotou 16.6°C. Turín je rovněž známý vynikajícími pokrmy regionu Piemont a kávou. Najdete zde luxusní jídla jako Bagna Cauda, ​​lanýže, Fritto misto alla Piemontese, Agnolotti a mnoho dalších.

Objevujte se svým půjčeným autem

Při objevování města s půjčeným autem máte na výběr řadu zajímavých míst, která můžete navštívit. Nejprve se vydejte na výlet do Palazzo Reale, královského paláce v Turíně. Je to velkolepá budova z 16. století, jež se nachází v Piazza Castello. Odhadovaná vzdálenost z letiště do královského paláce je 6,8 km přes Viale Enrico Forlanini, což trvá 26 minut jízdy autem. Jiné výlety, jako je např. návštěva Azzuri d’Italia, však budeóu trvat déle.

Dalším zajímavým místem, které můžete navštívit při objevování města Turín, je Mole Antonelliana. Budova je ikonou města s obrovskou špičatou bazilikou a její věže se tyčí nad okolním panoramatem. Nynější sídlo Národního muzea kinoematografie bylo formálně židovskou synagogou a je nejvyšším muzeem na světě. Vzdálenost od letiště je 160,1 km přes silnici A4 a cesta autem vám tam zabere 2 hodiny a 5 minut. Pokud však pojedete přes silnice A7 a E70, bude vám to trvat déle.

Nezapomeňte navštívit fantastické Muzeum egyptologie (Museo Egizio), jenž se nachází mezi Piazza Castello a Piazza San Carlo. Muzeum je věnováno egyptské historii a archeologii a jsou tu k vidění četné expozice a artefakty. Vzdálenost k muzeu je 160,6 km přes silnici A4, což vám autem zabere 2 hodiny a 3 minuty. Přes silnice A7 a E70 to však bude trvat déle. Můžete se také jet podívat na Turínské plátno, navštívit Porta Palatina, baziliku Superga, Accademia Del Panino, Caffetteria Pino, Borgo Medioevale, Parco del Valentino a mnoho dalších míst.

Letiště

V blízkosti města najdete dvě hlavní letiště. Jedním z nich je letiště Caselle. Říká se mu také letiště Torino nebo Pertiniho letiště podle bývalého italského prezidenta Sandro Pertina a nachází se v Caselle Torinese, 16 km severozápadně od města. Slouží v regionu Piemont v severní Itálii. Je jedním z nejrušnějších letišť v Itálii a má rozlohu 57 000 metrů čtverečních. Letiště má jednu přistávací dráhu, tři terminály a most. Slouží jako základna aerolinky Alitalia a dvou nízkonákladových leteckých společností: Vueling a Ryanair.

Na letišti v Turíně najdete autopůjčovny jako jsou Budget, Sixt, Thrifty, Ennemme Snc, Hertz, Easy Car S P A, Avis, Firefly, Goldcar, Rhodium a mnoho dalších. Můžete si také vybrat z různých tříd a druhů automobilů včetně economy, SUV, luxusní řada, kabriolet atd. Dalším letištěm, které se nachází v blízkosti Turína, je letiště Cuneo Levaldigi.

Letišti se také říká mezinárodní letiště Cuneo a nachází se ve stejnojmenném městě. Slouží městům Cuneu a Turínu a po Turínském letišti je druhým letištěm regionu Piedmont. Letiště Cuneo a Turín spojuje služba AEROBUS. Jedinou mezinárodní společností na letišti, která půjčuje auta, je Hertz, ale najdete tu rovněž několik autopůjčoven, jako je Bluerental, NCC Savigliano atd. Možnosti půjčení auta na letišti zahrnují luxusní, ekonomickou, konvertibilní, kompaktní, mini řadu atd.

Doprava

Turín má jednu z nejlépe navržených silničních sítí v Itálii. Při prohlídce města si užijete bezproblémovou jízdu. Fakt, že se jedná o jedno z nejindustriálnějších a nejdůležitějších měst v Itálii také znamená, že můžete očekávat zácpy a fronty během ranních a večerních špiček. Pokud si chcete svůj pobyt v Turíně užít, měli byste se vyhnout dálnici během dopravní špičky od pondělí do pátku, obvykle kolem 6:00 až 10:00 ráno a 16:00 až 20:00 večer.

Dále byste se měli řídit místními dopravními pravidly a předpisy. Při jízdě ve městě musí být řidič i spolujezdec připoutáni. Rychlostní limity v Turíně jsou 130 km/h na dálnicích, 48 km/h v městských oblastech a 90 nebo 110 km/h na venkovských silnicích. Při prohlídce města se vyhněte jízdě nad rychlostní limity. Několik parkovacích služeb, jež můžete využít, jsou garáže Autopalazzo Srl, parkoviště Turín atd. K dispozici jsou možnosti krátkodobého parkování, dlouhodobého parkování, denního parkování a mnoho dalších.