Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Janov Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Janov Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Janov Letiště miniguide

Autopůjčovna Janov Letiště
Půjčovna Aut Janov Letiště

Janov je město v regionu Ligurie, v severní Itálii. Město leží mezi mořem a Apeniny. Janov je Itálie šestý město s 610.000 obyvateli.   Jeho umístění v čele  Janovgulfen, stejně jako vynikající silniční a železniční spojení znamenalo, že město se stalo v Itálii největší mořský přístav.Odtud vede ropovod do Německa.

Staré Město se nachází v okolí starého přístavu a úzkými uličkami a vysokými budovami. 15-km-dlouho městské hradby z roku 1600 v okolí města. Ve starém městě San Lorenzo katedrála, která byla zahájena v roce 958 Katedrála má dome renesanční umělce Galeazzo Alessi. Janov má také atrakce jako muzeum Palazzo Bianco,  Dóžecí bydliště, Palazzo Ducale a velkolepé bazilice Santa Maria di Carignano, který byl zahájen v roce 1552.To je také v Evropě největší akvárium. Janov mít až tři lanovek a výtahů, a je skvělou základnou pro objevování italské riviéře a podobně Portofino a Cinque Terre.

Aeroporto di Janov – Cristoforo Colombo se nachází šest mil západně od centra Janova.