Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Garda

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Garda zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Garda miniguide

Autopůjčovna Garda
Půjčovna Aut Garda

Lago di Garda je největší jezero v Itálii a nachází se v severovýchodní části země. Je to asi jako daleký východ jako Benátky v Miláně na západ, a několik malých měst se nachází na břehu jezera. Oni rostou olivy a ovoce kolem jezera, a to zejména v jihozápadní pobřeží je svěží. Tato oblast je populární turistickou destinací a města Riva del Garda je jedním z nejnavštěvovanějších. Toto město leží na severní straně jezera a má populaci cca. 15000 (2008).

Riva del Garda byl navštěvován turisty od pozdní 1800 a několik známých osobností, jako je Friedrich Nietzsche navštívil město. To je také staré město s mnoha historických památek, včetně hradiště z 1100s a kostel Maria Assunta, které poprvé zmíněna v dokumentech z 1106

Milan Orio al Serio letiště je mezinárodní letiště se nachází cca. 80 km od jižní části jezera Lago di Garda, asi 130 km od Riva del Garda.