Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Londýn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve London zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Londýn miniguide

Autopůjčovna London
Půjčovna Aut London

Chystáte se na dovolenou nebo na služební cestu do Londýna a potřebujete si půjčit auto? Porovnáním cen několika autopůjčoven před samotnou rezervací získáte ty nejvýhodnější nabídky. Pronájem auta v Londýně vám umožní vyrazit na vzrušující výlety a prozkoumat další kouty Anglie svým vlastním tempem. 

O Londýně

V oblasti Londýna, který je hlavním městem Spojeného království a Anglie, žije asi 8 milionů obyvatel. Město leží na jihu Anglie a je jedním z nejdůležitějších politických, ekonomických a kulturních center na světě. V Londýně krom skvělých možností nakupování a rušného nočního života najdete spoustu památek a zajímavostí. Mezi nejznámější památky patří Big Ben, Westminsterský palác a Britské muzeum nebo královské sídlo Buckinghamský palác. Mezi návštěvníky je také oblíbená národní galerie moderního umění Tate Modern a katedrála sv. Pavla, jež byla dokončena v roce 1711. 

Londýn je také známý svými divadly, operami a koncertními sály, z nichž je nejslavnější Royal Albert Hall, slavnostně otevřena v roce 1871. Máte-li v plánu zachytit perfektní londýnskou scenerii, můžete se vydat na London Eye, nejvyšší ruské kolo na světě. 

Letiště

Londýn má hned několik letišť. Největší z nich je letiště London Heathrow (LHR) nacházející se 24 km západně od města. Najdete tu autopůjčovny Hertz, Avis, Europcar, National, Alamo, Enterprise, Budget a Sixt. 

Na letišti London Gatwick (LGW), které se nachází 45 km jižně od centra města, si můžete vyzvednout předem zarezervované vozy od společností Avis, Hertz, Europcar, Sixt, National, Enterprise nebo Budget. 

Z letiště London Stansted (STN), které se nachází 64 km severně od centra, operuje většina nízkonákladových leteckých společností jako Ryanair a EasyJet. V budově letištního terminálu najdete řadu známých mezinárodních autopůjčoven, jako např. Avis, Sixt, Budget, Enterprise a Alamo. 

Mezinárodní lety nabízí také letiště London City (LCY), které se nachází pouhých 14 km východně od centra. Pokud si chcete vyzvednout auto na tomto letišti, hned vedle budovy terminálu najdete společnosti jako Avis, Hertz, Alamo, National a Budget. 

Doprava

Velká Británie má dobře rozvinutý silniční systém s udržovanými dálnicemi. Jak většina lidí ví, v Anglii se jezdí po levé straně a volant se nachází naopak na pravé straně vozidla. I když se většina řidičů řízení nalevo přizpůsobí, je důležité dávat si pozor na křižovatkách, stopkách a kruhových objezdech. Máte-li problémy s řazením levou rukou, doporučujeme vám pronajmout si auto s automatickou převodovkou. 

Nezapomeňte, že rychlostní limity ve Velké Británii jsou uvedeny v mílích za hodinu a ne v kilometrech za hodinu. Rychlostní limit ve městě činí 30 mil/h. 

Řízení v centru Londýna se může jevit chaoticky a některé zóny jsou každý pracovní den od 07:00 do 18:30 zpoplatněny poplatkem ve výši 8 liber. Zóny jsou označeny červenou značkou s bílým C. Poplatek se dá uhradit mobilním telefonem, na internetu nebo na čerpacích stanicích. 

Tipy na výlet

Populární volbou na jednodenní výlet autem v létě je přímořské letovisko Brighton. Nachází se 103 km jižně od Londýna (asi 2 hodiny jízdy) a nabízí krásné pláže. Brighton je také oblíbenou destinací pro windsurfing, plachtění a plážový volejbal. Jednou z hlavních turistických atrakcí je Královský pavilon, který byl dokončen v roce 1823 jako rezidence krále Jiřího IV. a později jej zakoupilo město Brighton. Dnes je pavilon otevřen pro veřejnost. Další oblíbenou atrakcí je Brighton Palace Pier, kde najdete restaurace, arkádové hry a kolotoče. 

Dalším skvělým jednodenním výletem může být jedna z nejznámějších památek Anglie – Stonehenge – nacházející se 136 km jihozápadně od Londýna. Tento prehistorický monument se sestává z kruhové megalitické kamenné struktury, jíž obklopuje násep stejného tvaru. Stonehenge je zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a části kamenné struktury jsou staré více než 3 000 let.