Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brighton

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brighton zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brighton miniguide

Autopůjčovna Brighton
Půjčovna Aut Brighton

Brighton je nejnavštěvovanější město v hrabství East Sussex v Anglii. Ve městě se nachází jihu země, poblíž Lamanšského průlivu. Hlavní město Londýn je asi. 80 km severně od Brightonu.Město je jedním z největších přímořských letovisek v Anglii a byl populární přímořské letovisko od 1700s. Obyvatel na území města byla naměřena na téměř 140 000 v roce 2007.

Klima je zde teplé s dostatkem slunce, a ke konci 18. století začal bohatý a nemocný jít do Brightonu kvůli počasí a čerstvý mořský vzduch. Na stránkách zvýšil na exkluzivní resort, a to zejména poté, co George IV přestěhovala sem. Royal Pavilion je krásné a exotické budova postavená George IV, a tam jsou možnosti prohlídky.Kromě mnoha muzeí, je také akvárium zde, Brighton Sea Life Centre.

Nejbližší letiště pro cestující a pravidelných linkách, London Gatwick Airport. To trvá asi 45 minut jízdy na letiště z Brightonu