Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Londýn Stansted Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Londýn Stansted Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Londýn Stansted Letiště miniguide

Autopůjčovna Londýn Stansted Letiště
Půjčovna Aut Londýn Stansted Letiště

Hledáte levný pronájem automobilu na letišti Londýn Stansted? Vyzvednutí vozidla přímo na letišti je velmi praktické a umožňuje vám zapomenout na veřejnou dopravu. Můžete si vybrat mezi několika typy automobilů a cenovými hladinami. Doporučujeme rezervovat si vůz s dostatečným předstihem, protože jen tak si můžete být jisti že si vyberete auto, které nejlépe vyhovuje vám i vašim potřebám. Porovnáním cen za zapůjčení od několika společností získáte nejlepší možnou nabídku pro svůj pobyt v Londýně. 

O letišti Londýn Stansted

Letiště Londýn Stansted (STN) se nachází 62 km severně od Londýna a většinu letů zde provozují nízkonákladové aerolinky jako Ryanair a EasyJet. Letiště, které je po Heathrow a Gatwicku třetím nejrušnějším v Londýně, ročně odbaví více než 18 milionů cestujících. V příletové hale v budově terminálu najdete řadu mezinárodně známých autopůjčoven včetně společností Avis, Hertz, Sixt, Budget, Enterprise, National a Alamo. 

Letiště Londýn Stansted se nachází v hrabství Essex, přímo u dálnice M11. Hned vedle letiště je umístěna řada hotelů jako Hilton, Radisson Blu či Holiday Inn a v okolí najdete také několik golfových hřišť. 

Nejbližším městem je Bishop’s Stortford, kde žije asi 38 000 obyvatel (2014). Město nacházející se 9 km západně od letiště Londýn Stansted je známé pro své velké nákupní centrum Jackson Square, které nabízí velké množství obchodů a kaváren. 

Doprava

Silniční síť ve Velké Británii je dobře rozvinutá a vyznačuje se příjemnými dálnicemi. Ve Velké Británii se jezdí po levé straně, zatímco volant je umístěn na pravé straně vozidla. Přestože se většina lidí rychle přizpůsobí jízdě vlevo, je velmi důležité být na křižovatkách, kříženích a kruhových objezdech opatrný. Pokud máte problémy s řazením levou rukou, doporučujeme zapůjčení automobilu s automatickou převodovkou. 

Nezapomeňte, že britské rychlostní limity jsou uvedeny v mílích, nikoli v kilometrech za hodinu. Ve městech platí rychlostní limit 30 mph (48 km/h), na mimoměstských silnicích 60 mph (96 km/h) a na dálnicích 70 mph (112 km/h). 

Doprava v centru Londýna může působit chaoticky a v některých zónách se v pracovní dny od 7:00 do 18:30 platí poplatek za vjezd ve výši 8 liber. Tyto zóny jsou označeny červenými značkami s bílým písmenem C. Poplatek můžete uhradit přes svůj mobilní telefon, online nebo na čerpacích stanicích. 

Tipy na výlety

Pokud pojedete z letiště do Londýna, použijte silnici M-11. Londýn, hlavní město Spojeného království, má asi 8 milionů obyvatel a je jedním z nejdůležitějších politických, ekonomických a kulturních center na světě. V Londýně je k vidění velké množství památek a zajímavostí, ale nechybí ani skvělé příležitosti k nakupování a pestrý noční život. Mezi nejznámější památky v Londýně patří Big Ben, budovy parlamentu a Britské muzeum, stejně jako královská rezidence Buckinghamský palác. Mezi návštěvníky je populární také Národní galerie moderního umění Tate Modern a katedrála sv. Pavla z roku 1710. 

Pokud si přejete mít krásný výhled na město, můžete zajít na London Eye, nejvyšší ruské kolo na světě. Londýn je také známý svými divadly, operami a koncertními sály, z nichž nejslavnější je Royal Albert Hall, která byla slavnostně otevřena v roce 1871. 

Další tipem na příjemný výlet autem je univerzitní město Cambridge, které se nachází asi 50 km severně od londýnského letiště Stansted. Cambridge, ležící na řece Cam, má populaci asi 123 000 obyvatel. Město, které bylo založeno již v roce 1207, je jedním z nejstarších v Anglii. Cambridge se chlubí řadou krásných budov, z nichž nejznámější je Cambridge University založená v roce 1209 nebo King’s College Chapel z 15. století. 

Cambridge je sídlem domovem několika muzeí včetně Kettle’s Yard Art Museum, Museum of Archeology and Anthropology a Imperial War Museum, které se nachází v Duxfordu, 20 km jižně od Cambridge.