Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cambridge

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cambridge zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cambridge miniguide

Autopůjčovna Cambridge
Půjčovna Aut Cambridge

Cambridge je město a administrativní centrum v hrabství Cambridgeshire. Kraj je umístěn na východ v jižní části Anglie, zatímco město se nachází na jihu v kraji.Řeky Cam teče přes město a počet obyvatel byl měřen na více než 120 000 (2008) uvnitř městských omezení. Cambridge byl objednán v 1207 a je jeden z národa je nejstarší města.

Cambridge je nejvíce slavný bytím univerzitní město, a University of Cambridge v Anglii jsou druhé nejstarší univerzity a čtvrtý nejstarší. Univerzita byla založena v 1200s a univerzitních budov jsou historické a majestátní. Hodně z města ukazuje známky středověkých, jako jsou ulice a mosty. Tam je hodně se dostat do Cambridge, a to nejen muzea, výstavy a historických budov. Tam je několik divadel, koncertních sálů a festivalů, včetně festivalu Shakespeare, jazzový festival a pivní festival.

London Stansted Airport je nejbližší letiště do Cambridge a nachází se cca. 50 km na jih.Ostatní velká letiště v dojezdové vzdálenosti od města, jako je Londýn Gatwick aHeathrow.