Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Verona

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Verona zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Verona miniguide

Autopůjčovna Verona
Půjčovna Aut Verona

Verona se nachází 110 km západně od Benátek u řeky Adige.Města v severní Itálii žije 265.000 obyvatel (2009).Verona je strategicky umístěn, a Brennerský průsmyk je již dlouho centrem pro dopravu mezi severní Itálii a střední Evropě.

Verona má mnoho uměleckých sbírek, muzeí a knihoven a kulturní centrum. Verona je známá pro své umělecké a řemeslné nábytek průmyslu. Město produkuje vína Bardolino, Soave a Valcpolicell, a má roční vinmesse. Několik her Williama Shakespeara, které byly přidány do Verony. Je možná nejvíce slavný Romeo a Julie. Juliet hrob je řekl, aby byl v jednom z kostelů. Během léta, který je součástí velké opery v římský amfiteátr, který je největší po Koloseu. Jedním z turistických atrakcí města jsou  San Zeno Maggiore církve od 1100s.Verona je zapsáno na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Catulla Aeroporto se nachází 12 km od centra Verony.