Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Benátky

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Benátky zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Benátky miniguide

Autopůjčovna Benátky

Půjčovna Aut Benátky

Benátky se nachází na souostroví v čele Jaderského moře severně země. Benátky jsou hlavním městem regionu Veneto. Město je členitý několika kanálů. 270.000 obyvatel žije v Benátkách (2009).

Benátky jsou světově proslulé pro své kanály a gondolami, a je jedním z největších světových turistických atrakcí. Roční návštěvy cca. 13-15 jednoho milionu město.Benátky jsou také známé pro Benátky Mezinárodního filmového   festival konat na Lido každý rok.Tam také zůstane Bienále v Benátkách umělecká událost každý druhý rok. Glassfabrikasjonen v Murano a Burano krajky průmysl je také slavný. Města, město má muzea Cívico Correr a dell’Accademia Gallerie, stejně jako několik historických budov. Podél Canal Grande je přes 200 paláců z 1100s a 1700s, a na konci je náměstí Piazza San Marco náměstí Piazza San Marco s palácem Doge.Návštěvníci si mohou vzít na gondole jízda po kanálech 40 km dlouhá pod mnoha mosty 400. Ponte di Rialto je nejznámější.

Marco Polo Letiště Aéroport se nachází na pevnině, osm kilometrů od Benátek.

Pronájem automobilu v Benátkách nabízí unikátní a efektivní způsob, jak prozkoumat tuto oblíbenou turistickou destinací. Se divit, na nízké ceny autopůjčovny a širokou škálu našich vyzkoušet unikátní uživatelsky příjemný vyhledávače.

Čeština