Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Benátky

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Benátky zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Benátky miniguide

Autopůjčovna Benátky
Půjčovna Aut Benátky

Hledáte výhodný pronájem auta v Benátkách? Ať už jedete na dovolenou nebo na služební cestu, můžete ušetřit čas i peníze tím, že si vůz půjčíte s dostatečným předstihem. Oblíbenou možností je vyzvednout si auto na letišti v Benátkách, neboť v takovém případě bude vůz připraven ihned po vašem příletu! 

O Benátkách

Benátky, které jsou hlavním městem regionu Benátsko, byly založeny v roce 421. Město se nachází na pobřeží Jaderského moře v severní Itálii. Benátky jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Evropě, a to především díky mnoha kanálům ve starém centru města. Po příjezdu se budete cítit, jako byste se vrátili v čase do renesance 17. století. 

Benátky mají asi 265 000 (2014) obyvatel. Velmi populárním místem je Piazza San Marco, známé také jako Náměstí sv. Marka, kde najdete krásný Dóžecí palác. Ve městě je rovněž celá řada muzeí a uměleckých institucí, jako například slavná Galleria dell’Accademica. 

Město je také domovem řady architektonických památek. Jen podél Canal Grande najdete více než 200 paláců postavených mezi 12. a 18. stoletím nebo slavný most Ponte di Rialto, který byl postaven v roce 1551 a je nejstarším mostem vedoucím přes Canal Grande. 

Letiště

V Benátkách se nacházejí dvě letiště. Tím hlavním je Letiště Marco Polo (VCE), které leží 8 km severně od města. Pokud se potřebujete přepravit do města, můžete použít autobus z letiště, který vás doveze na vlakové nádraží v Benátkách. Do centra města se můžete také dostat lodí z letištního přístavu. Na letišti najdete také několik autopůjčoven, jako jsou Avis, Europcar, Easycar, Budget, Hertz, Sixt, Thrifty, Targa Rent, Italy by car a Travelcar. 

Některé nízkonákladové letecké společnosti se rozhodly provozovat své lety z menšího a levnějšího letiště Treviso (TSF), které se nachází 20 km severně od Benátek. Letiště je s Benátkami spojeno vlakem, který jede asi 30 minut. Nechybí ovšem ani autopůjčovny, jako jsou Europcar, Maggiore, Auto Europa, Avis a Hertz. 

Doprava

Italská silniční síť je dobře rozvinutá a většinu větších měst propojují dálnice. Některé z nich jsou zpoplatněné. Většina dálnic, které se v italštině nazývají „Autostrada“, nabízí vysoký standard. Upozorňujeme však, že některé silnice na venkově mohou být úzké a klikaté. 

Rychlostní limity v Itálii činí 50 km/h v obydlených oblastech, 90 km/h na mimoměstských silnicích a 100—130 km/h na dálnicích. 

Limit obsahu alkoholu v krvi v Itálii byl stanoven na 0,05%, naproti tomu v ČR platí nulová tolerance. 

Několik italských měst zakázalo vjezd do svých historických center, známých jako „Zona Trafico Limitado“ (ZTL). Tyto oblasti sleduje řada kamer, takže při vjezdu bude váš automobil vyfocen a na adresu vašeho trvalého bydliště vám prostřednictvím autopůjčovny přijde pokuta. 

Benátky jsou obecně městem pro chodce a gondoly, proto jsou všechna hlavní parkoviště umístěna mimo centrum. Některé hotely však pro své hosty nabízejí parkování. 

Tipy na výlety

Díky pronajatému autu máte svobodu při objevování okolí centra Benátek ve svém vlastním tempu, a také budete mít možnost poznat více míst v severní Itálii. 

Navštívit můžete například okouzlující město Treviso, které se nachází 32 km severně od Benátek. Treviso, které má asi 83 000 obyvatel (2013), je hlavním městem provincie a sídlem slavné módní značky Benetton. 

Treviso nabízí řadu památek, které můžete navštívit, jako je staré město se zachovalými městskými hradbami ze 16. století, katedrála z 12. století a kostel San Francesco, který byl postaven ve 13. století. Doporučujeme také návštěvu historického muzea, které nese název Museo di Santa Caterina. 

Vyrazit můžete také do města Padova, které se nachází 39 km západně od Benátek. Padova je jedno z nejstarších italských měst a s aktuálním počtem obyvatel asi 210 000 (2014). Jednou z hlavních atrakcí města je krásná katedrální bazilika svatého Antonína. Katedrála byla postavena ve 14. století a obsahuje umělecká díla slavného renesančního sochaře Donatella. 

Padova nabízí také botanickou zahradu zřízenou v roce 1545, která je považována za nejstarší v Evropě.