Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Treviso

Milujete cestování po nových místech a objevování různých atrakcí? Pokud ano, Treviso by mělo být na přední příčce ze seznamu míst, kam byste se měli vydat. Město je to krásné, s nádhernými výhledy, jež jsou pastvou pro oko. Je zde navíc hned několik autopůjčoven, jejichž služeb můžete využít. O dopravu k památkám, které chcete vidět, se tak nemusíte starat.

Průvodce po Trevisu

Autopůjčovna Treviso
Půjčovna Aut Treviso

Treviso je město ležící v oblasti Veneto v severovýchodní Itálii a protíná jej řada kanálů. Původně se jednalo o římskou obec zvanou Celtic Tarvisium, ale ta se postupem času rozšířila do podoby hlavního města provincie Treviso. Zajímavá historie města sahající až do starověku fascinuje řadu turistů. Město utrpělo během první a druhé světové války vážné škody, avšak i tak zde najdete několik staveb, jež sahají až do 12. století.

V roce 2017 činila populace Trevisa něco přes 83 000 obyvatel. Je 60. nejlidnatějším městem v Itálii a pyšní se prosperující ekonomikou. Treviso je známé výrobou vína. Kromě toho je důležitým zemědělským a výrobním centrem, které produkuje rýži a vyrábí chemikálie, textil a keramiku. Jsou tu také papírny a další lehký průmysl. Hlavním jazykem používaným v Trevisu je italština, ale někteří obyvatelé rovněž rozumí angličtině či jiným evropským jazykům.

Treviso je město bohaté na kulturu a lidé tu stále praktikují staré tradice. Město je známé jako Marca Gioiosa et Amorosa, což znamená „radostná a laskavá osada,“ neboť lidé si zde umí užívat života. Obyvatelé Trevisa jsou milovníci sportu a ve městě najdete hned několik různých sportovních týmů. Mezi sporty praktikované ve městě najdete volejbal, rugby, fotbal a cyklistiku. V roce 2008 město sloužilo jako základna pro mistrovství světa v cyklokrosu UCI pro profesionální cyklokrosové závody.

Podnebí v Trevisu má mírné oceánské klima s pouze mírnými rozdíly mezi nejvyššími a nejnižšími teplotami. Město má také přiměřené množství srážek, s průměrně 947 mm ročně, stejně tak jako mírný sluneční svit během léta. Prosinec a leden je ve městě ovykle chladný a průměrná nejvyšší teplota během tohoto období je 7 stupňů Celsia. Co se týče vlhkosti, Treviso má vlhké měsíce, přičemž nejvyšší vlhkost se dá naměřit v lednu (79% relativní vlhkosti).

Objevujte se svým půjčeným autem

Jednou z úžasných turistických atrakcí v Trevisu je zdejší katedrála Cattedrale di San Pietro Apostolo. Je to působivá stavba nacházející se v severní části města. Katedrála z 15. století připomíná starověký římský chrám a nachází se pod ní také krypta. Piazza dei Signori, jedno z hlavních náměstí v Trevisu, je odsud vzdálené pouhých 2,8 km a 9 minut jízdy. Na náměstí se nacházejí rozličné architektonické budovy a pravidelně se zde konají trhy a koncerty.

Milovníci umění mohou navštívit Museo Bailo, nazývané také Občanské muzeum Luigiho Baila. Najdete zde různé umělecké a archeologické sbírky z města i z celého světa. Muzeum se nachází v severozápadním okraji města a jeho sbírky se datují až do středověku. Další zajímavou památkou v Trevisu je Loggia Dei Cavalieri. Jde o stavbu podobnou pavilonu, která byla postavena na počátku 12. století, kde se scházeli měšští šlechtici. Cesta z Museo Bailo do Loggia Dei Cavalieri trvá 8 minut a je vzdálené 3,5 km.

Villa Emo je jednou z prostorných vil navržených slavným architektem Andreou Palladiem. Interiér je dekorován mytologickými a zemědělskými scénami, které jej činí vizuálně ohromujícím. Můžete rovněž navštívit Pescheria (Rybí trh), jedno z nejstarších míst ve městě. Pescheria je malý ostrov obklopený elegantními starými budovami a v řece najdete také sochu mořské panny a ryb. Cesta z Villa Emo do Pescheria trvá asi 32 minut a obě dvě místa jsou od sebe vzdálená 26,7 km.

Letiště

Treviso má jediné letiště, mezinárodní letiště Treviso, kterému se rovněž říká Aeroporto di Treviso A. Canova. Nachází se v jihozápadní části města a je využíváno jak armádou, tak veřejností. Časté destinace, kam lidé z letiště míří, jsou Sevilla, Manchester, Valencie a Paříž Beauvais.

V Trevisu se nachází hned několik autopůjčoven. Mezi ty nejznámější patří Europcar, Goldcar, Treviso Car Service, Hertz, Leasys, Avis a Budget. Většina z těchto autopůjčoven operuje pod mezinárodními značkami a má dobrou přítomnost online. Než dojedete do města, můžete si tak zarezervovat auto předem na jejich webových stránkách. Díky tomu snadno najdete vůz, který budete chtít.

Předtím než si půjčíte auto vám doporučujeme přečíst si podmínky autopůjčovny. Díky tomu budete moci nahlédnout do jejich podmínek pronájmu a také cen. Mnoho autopůjčoven navíc účtuje dodatečné poplatky za vrácení vozidla později, než bylo v plánu. Proto vždy naplánujte dopředu, na jak dlouho byste si auto chtěli půjčit, a pokud dojde ke změnám, informujte půjčovnu předem.

Doprava

Pokud existuje jedna věc, kterou se může Treviso chlubit, je to kvalita jeho silnic. Město má dobré silnice se všemi potřebnými zařízeními, jako jsou semafory a pouliční světla. Jde-li o rychlostní limit, předepsaný rychlostní limit v Itálii je 50 km/h pro městské silnice, 90 km/h pro silnice mimo město a 120 km/h pro dálnice. Vždy však dávejte pozor na dopravní značky, protože rychlostní limit se u některých silnic může lišit.

V Trevisu najdete několik parkovacích míst, která můžete během svého pobytu využívat. Náklady na parkování auta se liší od jednoho parkoviště k druhému, ale obvykle se sazba pohybuje kolem 1 eura za hodinu. Je možné, že v některých částech města nebudete mít kde zaparkovat: v takovém případě můžete zaparkovat na ulici – ve většině ulic v Trevisu je totiž dovoleno parkovat.