Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Manchester

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Manchester zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Manchester miniguide

Autopůjčovna Manchester
Půjčovna Aut Manchester

Manchester je město v anglickém hrabství Velký Manchester. Město se nachází na pobřeží severozápadní části země, a to je asi 60 km na Liverpool hraničí Irské moře na západ.Je to významný přístav ve městě, protože Manchester lodní kanál, který běží od řeky Mersey v Liverpoolu. V roce 2008, omezuje populace ve městě měří téměř 465 000

Manchester historie sahá až do 1300s a město rostlo, protože v textilním průmyslu. Dnes tam je mnoho muzeí ve městě, které poskytuje úvod do historie i průmyslu, včetně Manchester muzeum a Cube. Město je známé pro hattemakeri, něco, co můžete dozvědět více o u Hat Práce Stockport je. Jen mimo Msnchester je země je největší atrakcí, jako jsou Blue Planet Aquarium a Zoo Chester zoo s více než 500 různých druhů.

Manchester letiště je nejrušnější letiště v zemi mimo oblast Londýna. Existuje lety do mnoha částí světa a na letiště je cca. 14 km mimo město.