Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Manchester Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Manchester Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Manchester Letiště miniguide

Autopůjčovna Manchester Letiště
Půjčovna Aut Manchester Letiště

Manchester Airport (MAN) se nachází 13,9 km mimo Manchester City. Z vlakového nádraží, který se nachází na letišti mezi Terminály 1 a 2 tam jsou pravidelné vlaky do Manchesteru. Ze stejné stanice může také cestovat do více než 100 destinací v Anglii. Auto půjčovna Europcar nalézt na všechny tři terminály na letišti.   Manchester Airport získal několik ocenění, včetně Velké Británie Cestování Týdenní Globe ‚Nejlepší letiště v roce 2008.

V roce 2008 získal Manchester Airport 21.219.195 cestujících. Jedná se o nejrušnější letiště v Anglii, jestliže jeden přehlíží ty, kteří jsou v Londýně, av roce 2007 to bylo 22 nejvytíženější na světě. To má tři vzájemně propojené svorky. Z Manchesteru, existují přímé lety do několika mezinárodních destinací i mimo Evropu, zejména ve Spojených státech. Nejvíce populární trasy je Palma de Mallorca, DublinAlicanteMalaga a Dubaj.

Jídelní a nákupní příležitosti na letiště v Manchesteru jsou velmi dobré. Ostatní vybavení patří banky, na kliniku a dětské hřiště, která je otevřená 24 hodin denně.Radisson SAS Hotel je přímo napojen na letiště. Tam je několik jiných hotelů na letišti v hotelu Hilton Manchester Airport Hotel.