Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dubai

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dubai zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dubai miniguide

Autopůjčovna Dubai
Půjčovna Aut Dubai

Dubaj je město a hlavní město emirátu Dubaj, který je jedním ze sedmi emirátů v zemi, Spojených arabských emirátů. .Dubaj se nachází na západní straně země severní špičce a čelí Arabského zálivu. Dubaj je největší město v oblasti, a v roce 2008 populace byla odhadována být vyšší než 2 000 000 Port Rashid je hlavní dovozní přístav v zemi.

Města a emirátu má hodně co nabídnout a tvrdí se ukázat světu největší atrakcí. Jeden z nejznámějších atrakcí je svět, svět je největší sbírka 300 ostrovů při pobřeží, která je vyrobena z písku a ve tvaru mapy světa. Kromě toho, znaky s Dubaj Dubaj lyží je svět je největší umělý lyžařský svah a jeden z největších zoologických zahrad, Dubailand. Svět je největší mrakodrap Burj Dubaj byla dokončena v lednu 2010 a opatření 828m.

Dubaj Mezinárodní letiště je cca. 4 km mimo Dubaj, a v roce 2009 na letišti byl svět je 17. největší počet cestujících.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta na několika místech v Dubaj včetně slavného hotelu Burj Al Arab, Golden Sands, Hotel Hyatt a na World Trade Center. Automobilu nabízeného hřiště u mezinárodního letiště Dubaj.