Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dubai Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dubai Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dubai Letiště miniguide

Autopůjčovna Dubai Letiště
Půjčovna Aut Dubai Letiště

Dubaj Mezinárodní letiště (DBX) se nachází 4 km jihovýchodně od Dubaj a je největší letiště ve Spojených arabských emirátech. .Obě metra a autobusové dopravy jsou dobré se dostat mezi letištěm a Dubaj. Celkem 16 různých firem nabízejících pronájem aut, včetně Hertz, Europcar a Sixt. Na letiště je jedním z největších na světě jak z hlediska nákladu a cestujících, v roce 2009 byl 40,9 milionu cestujících návštěvě letiště. Má 3 terminály, a to trvá asi 10 minut cesty mezi terminály. Na letiště je rozbočovač pro cestování na Blízkém východě, tři nejfrekventovanější destinace (2009) jsou Bahrajn, Teherán-Imam Khomeini a Kuvajtu. To je sídlo pro několik leteckých společností, včetně emiráty Cargo Plus letectví, Royal Jet a východní SkyJets Dubaj letiště má exkluzivní a moderní design, to je rájem pro nakupování. Tam 5,4000 m2 duty free komplex získal 70 mezinárodních ocenění, neboť to se otevřelo v roce 1983 jako jedna z prvních na Blízkém východě je ve službě. Tam jsou také 25 různých restaurací – od jednoduchých kavárny na exkluzivní restaurací. Na letiště zahrnují obchodní a konferenční centrum a wellness klub se bazén, masáže a posilovna. Dubaj Mezinárodní Hotel se nachází v blízkosti letiště.