Autopůjčovna Spojené Arabské Emiráty

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Spojené Arabské Emiráty

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Spojené Arabské Emiráty zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Spojené Arabské Emiráty miniguide

Autopůjčovna Spojené Arabské Emiráty
Půjčovna Aut Spojené Arabské Emiráty

SAE je federální republika na Středním východě, a sestává ze 7 států (tzv. emiráty). Hranice států Sultanát Omán a Saúdská Arábie – a pobřeží obou Ománského zálivu a Perského zálivu.SAE má téměř 5 milionů lidí.

Vnitrozemí tvoří roviny s pouště, písečné duny a hory. Klima je suché a horké téměř po celý rok s vysokou vlhkostí Úkony pobřeží.

Spojené arabské emiráty, je jednou z nejbohatších zemí světa, kde je hlavním zdrojem příjmů pochází z ropy, obchod a finance – stejně jako cestovní ruch. V zemi je různorodé a multikulturní společnosti, ve které islám a arabské kultuře vládne jak v architektuře, hudbě, oblečení, jídlo a životní styl. Turisté budou také zvolit tuto exotickou destinaci, protože vynikající nákupní a písečné pláže podél pobřeží.

Základní kapitál Abu Dhabi (pop. 860.000), je země je druhé největší město a centrum pro ropný průmysl.Největší město je Dubaj (2,1 milionu obyvatel), který se nachází v Perském zálivu, luxusní cestovní ruch jako důležitý zdroj potravy.Ostatní velká města v zemi je Al Ain, Sharjak, Ras al-Khaimah a Ajman.

Země je hlavní letiště je Dubaj mezinárodního letiště, a to se nachází 4 km jihovýchodně od centra města Dubaj.

Sestavení nyní nové hlavní letiště u pobřežního města Jebel Ali, 35 km jihozápadně od města Dubaj –

Al Maktoum mezinárodní letiště. To je naplánovaný na dokončení v roce 2017.

Vyzkoušejte naše uživatelsky příjemný vyhledávače a dostanete překvapivě nízké ceny kotované na pronájem automobilu ve Spojených arabských emirátech.