Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sharjah

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sharjah zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sharjah miniguide

Sharjah
Půjčovna Aut Sharjah

Sharjah je město a hlavní město emirátu se stejným názvem ve Spojených arabských emirátech. Toto je třetí největší město a je také považován za Spojené arabské emiráty kulturní centrum. Ve městě se nachází severně od města Dubaj na Arabském poloostrově, s výhledem na Arabský záliv. Sharjah roste spolu s Dubaj a slouží jako jeho příměstské předměstí. Počet obyvatel města se nachází na cca 600 000 (2008).

V Sharjah, jeden může těšit i pláže a městského života. U krásné bílé pláže je příležitost k odpočinku, nebo vykonávat činnosti, jako je šnorchlování a potápění. Pro dobrý přehled o městě je vhodné projet ve velké ruské kolo Eye of the emirátech. Jednají rád, že se arabský svět slavný Souq volal trhy. Největší v Sharjah názvem Blue Souq a prodává vše od šperků až koberců.

Aby bylo možné cestovat do Sharjah, jeden může vzít lety do Sharjah mezinárodní letiště, nacházející se 10 km mimo město.