Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Fujairah

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Fujairah zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Fujairah miniguide

Autopůjčovna Fujairah
Půjčovna Aut Fujairah

Fujairah je město v emirátu se stejným názvem a je jedním ze sedmi emirátů ve Spojených arabských emirátech. .Fujairah je jediným emirátů čelí Omargulfen místo v Perském zálivu. Je to součástí Spojených arabských emirátů, který rozděluje zemi Omar, který se nachází na východě, ve dvou. Počet obyvatel ve městě v roce 2007 byla odhadnuta na cca. 50 000, zatímco postava v celém emirátu bylo asi 130 000

Fujairah nabízí staré i nové. Pro ty, kteří se zajímají o historii, jeden může vidět staré budovy, jako jsou Bithna Fort, který byl postaven v roce 1735. Fujairah Fort byl postaven v roce 1670 a je považována za nejstarší pevnost ve Spojených arabských emirátech. Také Al Hayl Zámek je slavná přitažlivost, a byl postaven kolem roku 1750. Jinak, Fujairah nabízí několik muzeí, památek, nákupní zóny a výstavy.

Fujairah Mezinárodní letiště je 10 km mimo centrum města. V roce 2007 byla zapsána více než 37 000 cestujících.