Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Saudská Arábie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Saudská Arábie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Saudská Arábie miniguide

Autopůjčovna Saudská Arábie
Půjčovna Aut Saudská Arábie

Saúdská Arábie (kolem 24 milionů obyvatel v roce 2007) se nachází v západní Asii, konkrétně na Arabském poloostrově. To je ohraničené Kuvajt, Irák a Jordánsko na severu / severozápadu – a do Jemenu, Ománu a Spojených arabských emirátů v jihu a jihovýchodě.Na východě – v Perském zálivu, kde Saúdská Arábie má dlouhé pobřeží – země má také společné hranice s „malé státy“ Katar a Bahrajn. V zemi je nejdelší pobřeží se nachází podél Rudého moře na západě.

Velké horské plošině rozšíří po celé délce země – a Rudé moře. Tady je to jak vysoko v horách (zejména v jihozápadní) a rozsáhlých oblastech písečné pouště. Nejvyšší vrchol, Jabal Sawda, je 3.133 m. Směrem k Perskému zálivu, krajina u některých převládají bažiny a sůl oblastí.

Podnebí v Saúdské Arábii je převážně suché a horké, ale v interiéru je možné výkyvy mezi denními a nočními teplotami stanou velmi velká. Tato země je chudá na srážky.S výjimkou období od listopadu do ledna prší prakticky ne.

Saúdská Arábie je hlavní atrakcí jsou spojeny do měst Mekky a Medíny, což v islámské tradici je vnímána jako posvátné.V Mekce se také svaté Kaaba kámen. V opačném případě kapitálu Riyadh, který je docela uprostřed země, Saúdská Arábie je největší město (asi 3,5 milionů obyvatel).Téměř stejné Jeddah (přibližně 3,4 milionu obyvatel) leží na pobřeží Rudého moře, a je země je hlavní přístav.

Dvou nejrušnějších letišť jsou King Khalid mezinárodnímu letišti v Rijádu a King Abdul Aziz mezinárodního letiště v Džiddě.

Autopůjčovna – destinace