Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jeddah

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jeddah zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jeddah miniguide

Autopůjčovna Jeddah
Půjčovna Aut Jeddah

Jeddah je také známý jako Jeddah nebo Juddah a nachází se na západním pobřeží Saúdské Arábie. To hraničí s městem na pobřeží Rudého moře a přístav je nejvýznamnější v zemi. Port sloužící rovněž pro islámské svatého města Mekky, která se nachází cca. 70 km východně od Jeddah. Město je v zemi druhé největší město a průmyslové a finanční centrum v zemi. Populace byla odhadována být kolem. 3.000.000 v roce 2008.

Existuje mnoho jemných pláží a letovisek v oblasti známé pro své krásné korálové útesy. Ve středu, mohou návštěvníci využít dobrých nákupních zón Tahliya Street av neposlední řadě proslulé trhy, které existují ve starém městě Al-Balad, kde jsou historické budovy a malé, úzké uličky. Naseef Dům je nyní muzeum a byl jednou domov pro jeden z nejslavnějších Jeddah podnikání rodiny. King Fahd fontána na světě nejvyšší vodotrysk nad 300 metrů, a Jungle Pozemek je všestranný zábavní park.

King Abdul Aziz Mezinárodní letiště se nachází cca. 20 km od Jeddah.