Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dammam

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dammam zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dammam miniguide

Autopůjčovna Dammam
Půjčovna Aut Dammam

Dammam je olej kapitál, který se nachází na východním pobřeží Saúdské Arábie a Perského zálivu v sousedství.Město je hlavním městem východní provincie je oblast daleko na východ země. Východní provincie je nejvíce olej-bohatý region na světě, a Dammam začal růst od rybářské vesnice do města, když to bylo objeveno ropy v roce 1938. Port je jedním z největších v Perském zálivu, a dnes je domovem asi 840 000 obyvatel v Dammam (2009).

Muzeí může nabídnout patří Dammam Národní muzeum, které se vztahuje na město a zemi, historie a kultury. Kromě toho návštěvníci navštívit Dammam Heritage Centre, která se nachází restaurace a Regionální muzeum archeologie a etnografie historických artefaktů. Half Moon Bay Zábavní park a Al Hokair Fun jezera je pár z mnoha velkých zábavních parků v Dammam, a tam je také delfín centrum a zoo.

King Fahd mezinárodní letiště je největším světovým letištěm v oblasti a leží asi 20 km mimo město.