Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ta’if

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ta’if zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ta’if miniguide

Autopůjčovna Ta’if
Půjčovna Aut Ta’if – Foto: © Kelantan Jottings

Ta’if je město asi o. 530.000 obyvatel v západní části Saúdské Arábie, 70 km jihovýchodně od svatého města Mekky.Ta’if, která se nachází na náhorní plošině 1,88 tisíce m nad mořem, existuje již od starověku.

Města rychle rostla v posledních letech, a je zaměřen na usnadnění zvýšení cestovního ruchu. Rekreační plochy musí být obzvláště populární krále Fahda zahrada zmínil.To se rozkládá na ploše 175.000 m2, který zahrnuje umělé jezero, hřišť pro děti, krásný park a mešita. Trochu jižně od centra města je také Al Rudaf park, přírodní rezervace, která také přichází s malou zoo.

Z historických památek je Abdullah ibn Abbas ‚hrob nejnavštěvovanější. On byl prorok Muhammad je bratranec. Také je zachována hroby dvou synů Mohameda, kteří oba zemřeli v raném dětství.   Dnes je tam malá mešita.

V „Souk“, staré obchodní centrum v centru města, je to rušné nákupní prostředí – a vy můžete udělat něco dobrého nákupu. Je to především průmyslové výrobky, jako koberce a keramiky, které se prodává tady.

Ta’if regionální letiště je malé letiště 30 km severně od centra. Odtud je to pravidelné trase spojení s kapitálem Rijádu.