Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Riyadh Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Riyadh Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Riyadh Letiště miniguide

Autopůjčovna Riyadh Letiště
Půjčovna Aut Riyadh Letiště

Rijád King Khaled International Airport (RUH) se nachází 35 km severně od Rijádu. Taxi je jediný způsob, jak dostat mezi letištěm a Rijád letiště a musí být rezervovány v předstihu. Tam je několik autopůjčoven na letišti, včetně Avis a rozpočet. Ženy nejsou povolené k projížďce v Saúdské Arábii.  Odhaduje se, že asi 32.138.000 cestující navštíví Rijádu letiště v roce 2010. Je ředitelství pro Saudská Arábien Airlines, která slouží asi 40 destinací po celém světě, stejně jako společnosti Nas Air a Sama. Od srpna 1990 do května 1991 se letiště byla pod kontrolou US letectvo, které používal to během války v Zálivu. Letiště je alternativní místo pro přistání raketoplánu NASA. Rijád letiště má dobrý výběr restaurací, kaváren, barů a obchodů. Ostatní zařízení na letišti, je banka, pošta, mešity a první pomoc. Sahara Airport Hotel se nachází na letišti má obchodní centrum.