Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Riyadh

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Riyadh zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Riyadh miniguide

Autopůjčovna Riyadh
Půjčovna Aut Riyadh

Rijád, hlavní město Saúdské Arábie, je metropole s počtem obyvatel kolem 4,8 milionu (2009).To se nachází na náhorní plošině ve středu na Arabském poloostrově – v oblasti Najd. V roce 1960 bylo 150.000 lidí ve městě, jako lidé vzestup v posledních 50 letech impozantní.

Explozivní rozvoj je patrný v městské krajině, kde se obrovské budovy vyznačují moderní architektury dominuje. Mezi nimi je v Saúdské Arábii dva nejvyšší mrakodrapy: z 302 metrů vysoké království Center (Al Mamlaka), jako jsou obsahuje byty, hotel a nákupní centrum s více než 160 obchodů – a 267-metr vysoký Al Faisaliyah Center.Bývalý byl postaven v roce 2002, druhý v roce 2000. Ještě vyšší budova je ve výstavbě a měla by být dokončena v průběhu roku 2010.

Dříve to bylo 170 m vysoká televizní věž (s vyhlídkovou na vrcholu) je nejvyšší budovy města. Byl postaven v pozdní 1970.

Nicméně, tam jsou také starší architekturu, především v centru starého města. Nejznámější je Al Masmak, což je kombinace zámku a tvrze, postavený v pískovci kolem 1865. V současné době je součástí skupiny obnoveny budov, které jsou kolektivně King Abd al-Aziz historické centrum.

Saúdská Arábie je hlavní letiště – King Khalid mezinárodní letiště – se nachází 35 km severně od Rijádu.