Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jordánsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jordánsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jordánsko miniguide

Autopůjčovna Jordánsko
Půjčovna Aut Jordánsko

Arabské země Jordánsko se nachází na Blízkém východě / západní Asie, a má 6,3 milionu obyvatel (2009). To je ohraničenéSýrie, Irák, Izrael a západní břeh – stejně jako Saúdská Arábie. Jordánsko má pobřeží podél Mrtvého moře a zálivu Aqaba (což vede do Rudého moře).

Krajina v Jordánsku je velmi dominuje poušť, ale země má také nějaké hory / pohoří. Ke lžím západu řeky Jordán. V zemi je většinou poušť kontinentální klima se suchou, slunečné dny a vysoké teploty po celý rok, ale na severozápadě je středomořské podnebí s teplými léty a chladnými, vlhkých zim.

Jordánsko je vzrušující dovolenou s arabské kultury, trhy a zajímavé památky. Z nejpopulárnějších turistických atrakcí v zemi, je řez město Petra na jihu – která je uvedena jako Seznam světového dědictví UNESCO – a výlety do pouště Wadi Rum rezervace na jihu. Jinak, turistické města Aqaba Bay, Tala Bay se nachází na jižním cípu Rudého moře, rok-kolo destinací – s velmi nejlepší příležitosti pro slunce a koupání.

Severu země leží hlavní město Ammán, který má 2 miliony obyvatel (2009). Ammán je největší město země – a politické, kulturní a obchodní centrum.Ammán je také jedním z nejstarších měst na světě. Turistických atrakcí na obří mešity krále Husajna je jmenoval, a divadla Rímn.

Jiná hlavní města v Zarqa Jordánska, Irbid a Akaba (Aqaba).

Dvě hlavní letiště v jordánské Queen Alia mezinárodní letiště, který se nachází 30 km jižně od hlavního města Ammánu, a King Hussein International Airport se nachází jižně od země – u města Aqaba.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta na výše uvedených letištích a ve většině velkých měst v Jordánu.

Autopůjčovna – destinace