Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Izrael

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Izrael zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Izrael miniguide

Izrael
Půjčovna Aut Izrael

Izrael (7,2 mil. obyvatel v roce 2009) se nachází na Blízkém východě, v jihovýchodní části na pobřeží Středozemního moře. To je ohraničené Libanon na severu, Sýrie a Jordánska ve východu a Egyptě v jihozápadní.Izrael také hranicích západního břehu Jordánu a pásma Gazy – což je částečně spravována Palestinskou samosprávou.

Izrael je na světě jediný židovský stát – ale to také žije arabské muslimy, křesťany, Druze a Samaritans v zemi, stejně jako jiné náboženské menšiny.

Země má rozmanitou krajinou s pobřežní nížiny podél Středozemního moře, hory a kopce v okolí, údolí Jordánu, řeku Jordán a Mrtvé moře (známý pro jeho vysoký obsah soli), na východě, a pouště Negev na jihu.

Izrael má většinou mírné klima, s deštivého období mezi listopadem a dubnem. Pobřežní města Tel Aviv a Haifa na severu středomořské klima s zimních srážek.Jižní oblasti mají sušší klima. Eilat je nejjižnější město Izraele a obdrží 1 milion návštěvníků ročně. Tato turistická letoviska se nachází v zálivu Aqaba, rameno Rudého moře, a je charakterizován krásné písečné pláže. Tato oblast je stepní podnebí – s vysokými teplotami po celý rok.

Kapitál Jeruzalém má 724.000 obyvatel (2009) a je umístěn v historickém regionu Judea.Jeruzalém je také na světě nejvíce napadené město, a to má velký význam jak pro judaismus, křesťanství a islámu. Mnozí poutníci cestovat sem a viz příkladBožího hrobu, Kalvárie, mešity Al-Aksá, Skalní dóm a Zeď nářků.

V zemi je největší letiště – Ben Gurionovo mezinárodní letiště – se nachází hned vedle do Tel Avivu.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem automobilu v obou hlavních městech Jeruzaléma a Tel-Aviv.

Autopůjčovna – destinace