Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Jeruzalém

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Jeruzalém zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Jeruzalém miniguide

Autopůjčovna Jeruzalém
Půjčovna Aut Jeruzalém

Jeruzalém je město nacházející se v nadmořské výšce mezi 550 a 850 metrů nad mořem. Město se nachází mezi izraelským pobřežím a potopení Jordán. Jeruzalém jeizraelské neoficiální kapitál, a má asi.710.000 obyvatel. Jeruzalém i připojené části, která se nachází na západním břehu Jordánu v Palestině.

Jeruzalém má bohatou historii a je známo, že střed tří největších světových náboženství: judaismus, islám a křesťanství. To je Mekkou pro historii a kulturu nadšenci.Starého města z doby před 4000 př.nl Kr. Obklopen 12 metrů vysokou zdí. Ve zdi je známý jako dóm památníky Rock od 691, který byl postaven arabského dobytí. Jiná slavná místa zahrnují Západní zdi, Chrámová hora, a mešita al-Aksa. Svaté Anny kostel z období křižáckých nejdále na východ až ke zdi. Jeruzalém má několik muzeí, jako Muzeum holocaustu, muzeum s archeologickými sbírkami, kde slavný svitky od Mrtvého moře jsou na displeji.

Ben Gurionovo mezinárodní letiště je cca. 42 km mimo centrum města.