Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Libanon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Libanon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Libanon miniguide

Autopůjčovna Libanon
Půjčovna Aut Libanon

Libanon se nachází na Blízkém východě, a má 4 miliony obyvatel (2009). Země pobřeží na západě ke Středozemnímu moři, které hraničí Sýrie na severu a východě, stejně jako Izrael a Palestina na jihu.

Země je oficiální jazyk je arabština, francouzsky a anglicky se jako menšinový jazyk.

Krajinu Libanonu se skládá z vysokých hor a pohoří, úrodná údolí a roviny. Nejvyšším bodem je Qornet Es-Saoud, která se nachází 3090 metrů nad mořem – a tvoří hranici se Sýrií na severu.

Klima v Libanonu je směs středomořské podnebí podél pobřeží, stepní klima proti Sýrii a horské podnebí v horských oblastech – tam, kde srážení padá jako sníh v zimě.

Kapitál a největší město Libanonu je Bejrút, které má 1,8 milionu obyvatel.Bejrút se nachází na západě země a je jedním z nejdůležitějších přístavů na Blízkém východě. Město je také centrem země s ohledem na hospodářství, kultury a obchodu.Bejrút má mnoho památek, umělecké galerie a muzea – stejně jako velká nákupní a pestrý noční život.

Ostatní velká města v zemi je Tripolisu, Zahle, Sidon a Tyros.

Libanon má co nabídnout turistům, včetně archeologických a historických památek, krásné pláže podél pobřeží, stejně jako krásnou a rozmanitou krajinou.

Hlavní letiště v Libanonu, Bejrút Rafic Hariri mezinárodní letiště, nacházející se 9 km jižně od hlavního města. Odtud existují přímé cesty k takovým FrankfurtLondýn a Paříž.

Levnaautopujcovna.cz má široký výběr pronájem automobilů v Libanonu. Náš motor porovnává ceny od několika firem a ujistit vás zákazník nízké ceny.

Autopůjčovna – destinace