Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bejrút

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bejrút zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bejrút miniguide

Autopůjčovna Bejrút
Půjčovna Aut Bejrút

Bejrút je centrálně umístěný na západním pobřeží Libanonu a je umístěn na poloostrově, který vyčnívá do Středozemního moře.Bejrút je hlavním městem země a je jedním z nejlepších přírodních přístavů podél východního pobřeží Středozemního moře. Město je také země s největším počtem obyvatel téměř 2 000 000 (2007). Poprvé v místě je uvedeno v egyptských zdrojů od 1400s BC Korun a bylo důležitým obchodním centrem v římských dobách.

Bejrút nabízí vše z historie a muzeí na plážích a festivaly. Některé z muzea se nachází ve městě Bejrút Národní muzeum, které je věnováno historii Bejrút a Nicolas Ibrahim Sursock muzeum zabývající se libanonské umělci. To se konalo mnoho slavností ve městě, včetně jeden velký neděle je plážové párty. Bejrút Balón je horkovzdušný balón, kde si můžete rezervovat zájezdy prohlédnout si město z výšky.

Bejrút Rafic Hariri mezinárodní letiště je pojmenované po premiéra Bejrút je kdo byl zabit v roce 2005 a je umístěna cca. 10 km od centra města.