Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Frankfurt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Frankfurt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Frankfurt miniguide

Autopůjčovna Frankfurt

Půjčovna Aut Frankfurt

Frankfurt se nachází v centrální německé spolkové zemi Hesensko – a se svými 670.000 obyvateli (1,8 miliónu v metropolitní oblast), Německo 5 největší město.To je často odkazoval se na Frankfurt nad Mohanem, aby se předešlo záměně s mnohem menší město Frankfurt nad Odrou, který leží na východní hranici s Polskem .Jak už název napovídá, hlavní řeky teče přes město.

Velké části centrálních čtvrtí Frankfurtu byly zničeny během 2. Druhá světová válka – včetně historickém jádru města. Takže je to trochu staré architektury opustil ve městě.Zdá se, primárně jako živé, moderní metropole – a to je také jedním z EU nejvýznamnějších finančních center.

Mezi nejznámější atrakce města Alte Oper ve Frankfurtu nad Starého Opera House, stejně jako předtím 2 Druhá světová válka byla jedním z Německa je nejvíce prestižní. Po válce, to bylo přestavěno jako koncertní síň – zatímco opery od roku 1951 žije v nové budově (Neue Oper). Jinak, Frankfurt téměř 20 různých muzeí – včetně architektonických muzeum, muzeum filmu, několik galerií a muzeem židovské kultury a historie.

Je třeba rovněž poznamenat, že Frankfurt je jedním z nejrušnějších nákupních oblastí Německa.

Frankfurt-am-Hlavní mezinárodní letiště je Německo je největší a Evropě, třetí největší letiště.To se nachází 12 km jižně od Frankfurtu nad Mohanem.

Rezervujte si auto z půjčovny v centru Frankfurtu a letiště Frankfurt. Nabízíme pronájem auta pro většinu účelů a rozpočtu, zda je to malá ekonomika vozy nebo větší auta jako kombi Ford nebo Toyota minibus. Pronájem aut ve Frankfurtu patří pojištění a neomezené kilometry, když si objednáte přes Levnaautopujcovna.cz.

Čeština