Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Frankfurt

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Frankfurt zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Frankfurt miniguide

Autopůjčovna Frankfurt
Půjčovna Aut Frankfurt

Frankfurt (Frankfurt nad Mohanem) se nachází v jihozápadní části Německa a je největším městem spolkové země Hesensko. Počet obyvatel města se pohybuje kolem 700 000 obyvatel (2013). Frankfurt je jedním z nejdůležitějších finančních a kulturních středisek v Evropě a je také známý svým panoramatem a mrakodrapy. Městem protéká řeka Mohan a je tu více než šedesát muzeí a galerií. Dále se tu nachází botanická zahrada, operní dům a několik divadel. Pravidelně se zde konají festivaly, akce a veletrhy. 

V historickém centru města najdete oblíbené náměstí Römerberg, kde se také nachází městská radnice s charakteristickou fasádou. Radnice pochází z roku 1405 a patří mezi charakteristické památky města. 

Letiště

Mezinárodní letiště Frankfurt (FRA) se nachází 12 km jihozápadně od centra a je jedním z nejrušnějších letišť v Evropě. V obou terminálech najdete půjčovny aut jako Avis, Hertz, Alamo, Budget, Enterprise, Sixt, National a Advantage. 

Doprava

Německo má dobře rozvinutou infrastrukturu a obecně velmi dobré silnice. Přizpůsobení stylu jízdy je snadné a pravidla provozu jsou prakticky stejná jako u nás. Německé dálnice (Autobahn) nemají žádné rychlostní limity, ale nedoporučuje se jezdit rychleji než 130 km/h. 

Na silnicích mimo město je rychlostní limit 100 km/h a ve městech 50 km/h. 

Horní hranice obsahu alkoholu v krvi při řízení je 0,5 promile, pro řidiče mladší jednadvaceti let 0,0. 

Na německých dálnicích se neplatí žádné mýtné. 

Ve Frankfurtu může být během dopravní špičky poměrně rušno a najít bezplatné parkovací místo v centru nemusí být lehké. V takovém případě se dá zaparkovat na několika velkých parkovištích či v parkovacích domech nedaleko od centra. 

Tipy na výlet

Půjčit si auto ve Frankfurtu je skvělou volbou, pokud máte v plánu prozkoumat okolí mimo centrum nebo podniknout celodenní výlety do regionu. Míst, kam vyrazit, je spousta: ať už chcete zažít krásnou přírodu, idylické vesnice nebo pulzující velká města. 

Mainz je jedno z nejstarších měst v Německu a leží u řeky Rýn – jen 44 km jihozápadně od Frankfurtu. Mainz má 204 000 obyvatel a je známý svým historickým centrem. Můžete tu navštívit Mainzskou katedrálu, jež byla původně dokončena v 11. století, nebo kostel sv. Štěpána, kde jsou k vidění vitráže od Marca Chagalla. 

Ve městě najdete také známé Gutenbergovo muzeum zaměřené na knihtisk. 

S půjčeným autem můžete rovněž podniknout jednodenní výlet do města Heidelberg, jenž se nachází 90 km jižně od Frankfurtu. Heidelberg je univerzitní město situované u řeky Neckar s asi 143 000 obyvateli. V krátké vzdálenosti od města najdete pohoří Königsthul, jehož vrcholky dosahují nadmořské výšky 567 m. Největším lákadlem ve městě je hrad Heidelberg. Budova, jejíž části pocházejí ze 14. století, se nachází ve výšině v historickém centru. Dalšími památkami jsou oblouk Karlstor z roku 1781 a starý kamenný most z roku 1788 s mostní branou ze středověku. 

Heidelberg je díky své romantické a malebné atmosféře oblíbeným turistickým cílem a každoročně přivítá 3,5 milionu návštěvníků.