Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Frankfurt Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Frankfurt Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Frankfurt Letiště miniguide

Autopůjčovna Frankfurt Letiště
Půjčovna Aut Frankfurt Letiště

Letiště ve Frankfurtu (FRA) se nachází 12 km jihozápadně od centra Frankfurtu v Německu. Tam jsou dobré autobusové a železniční dopravy mezi Frankfurtem a na letiště. Tam jsou autopůjčovna v obou Terminálu 1 a 2, jedná se o národní Alamo, Hertx, Sixt, Avis.Dolar, Trifty, Enterprise a Europcar. Přibližně 52 milionů cestujících navštívil letiště ve Frankfurtu v roce 2006, dělat to největší v Německu, a 3. největší v Evropě. Jedná se o nejrušnější letiště v Evropě, pokud jde o nákladní dopravy. Z Frankfurtu nad Mohanem, přímé cesty do většiny destinací po celém světě. To je sídlem Air Indie, Condor a Lufthansa Flugdienst. Nový terminál byl dokončen v roce 2007.  Frankfurt letiště má širokou škálu jídelní a nápojové místa a všech 130 různých obchodů, kde jsou některé z nich se nachází v nákupním centru, který se otevřel v červenci 2009. Zařízení jsou banky, bezdrátový internet, business centrum, VIP salonek, dětské hřiště, lékárna a zdravotní středisko. Hotel Sheraton je spojeno s Terminálu 1 a tam je 20-odd hotely v okolí, která jsou kyvadlové autobusy do.