Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Heidelberg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Heidelberg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Heidelberg miniguide

Autopůjčovna Heidelberg
Půjčovna Aut Heidelberg

Heidelberg se nachází v jihozápadní části Německa, a patří do spolkové země Bádensko-Württembersko.Město má 145.000 obyvatel (2008), krásně se nachází na břehu řeky Neckar, který se vlévá do Rýna u města Mannheim – 22 km severozápadně od Heidelbergu. Město má bohatý kulturní život s více než 20 muzeí a galerií – a sochařského parku – a je známý pro své každoroční festival vážné hudby „Heidelberger Frühling“.

Heidelberg byl založen v roce 1386 a je známá pro své malebné Staré Město – „Altstadt“. Existují také „Alte Brücke“ – starý kamenný most z roku 1786 s věží přilby baroka.Jeden z města je hlavní turistické atrakce jsou hrad Heidelberg, kde nejstarší části 1294. Hrad – který se také nachází ve starém městě – od té doby získal několik dodatků v různých stylech, a je obklopen nádherným parkem.

Další atrakce v Heidelbergu se bl. a. „Karlstor“ (triumfální oblouk od 1775), „Heidelberger Kunstverein (s výstavou mezinárodního současného umění), okresní Bergheim (který leží západně od starého města – původně historická vesnice) Kostel svatého Ducha z 1300s, jezuité z let 1712 – stejně jako Heidelberg Zoo.

Nejbližší regionální letiště je Mannheim City Airport, která se nachází severozápadně od 16.7 km Heidelberg.