Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tel Aviv

Uvažujete o příští dovolené v Tel Avivu a obáváte se, zda najdete autopůjčovnu, která by se postarala o vaši hladkou a snadnou návštěvu? Nemusíte se bát, protože ve městě sídlí několik autopůjčoven. Většina z nich se nachází na letišti nebo v blízkém okolí, takže půjčení auta bude opravdu jednoduché. Auto si můžete prostřednictvím některé z autopůjčoven také zarezervovat online.

Průvodce po Tel Avivu

Autopůjčovna Tel Aviv
Půjčovna Aut Tel Aviv

Tel Aviv je jedno z nejživějších měst na Středním východě, deník New York Times jej dokonce označil za „Středomořské hlavní město trendů“. Je také významným městem a ekonomickým centrem Izraele. Nachází se na pobřeží Středozemního moře, asi 60 km severozápadně od Jeruzaléma. Tel Aviv byl založen v roce 1909 jako předměstí severně od starého města Jaffa, které je nejstarším přístavem na světě. Město Tel Aviv se nachází v srdci izraelského hi-tech průmyslu, zvaného Silicon Wadi. Kromě toho zde sídlí největší centrum pro obchodování s diamanty na světě.

V Tel Avivu žijí odhadem více než 4 miliony lidí, což je více než dvě pětiny celkové izraelské populace. Ve městě si užijete neuvěřitelný noční život a chladný vánek na pobřeží Středozemního moře. Tel Aviv má středomořské klima s výraznými zimními a letními obdobími, naopak méně zřetelným přechodným obdobím. Počasí města je příznivé a bez přírodních katastrof. V Tel Avivu jsou dlouhá, teplá a vlhká léta bez srážek. Nejteplejším měsícem je srpen, kdy průměrné maximální teploty dosahují 30 °C a průměrné minimální teploty 24 °C.

Teploty nad 35 °C jsou vzácné kvůli chladivému účinku moře. Zimy Tel Avivu jsou příjemné a chladné, leden je nejchladnějším měsícem s průměrnou maximální teplotou 18 °C a minimální teplotou 10 °C. Sněžení ve městě není běžným jevem. V Tel Avivu sídlí většina velkých izraelských korporací a zahraničních ambasád. K rychlému růstu města došlo z důvodu jeho blízkosti ke starobylému městu Jaffa, jehož středomořský přístav sloužil jako brána do Jeruzaléma.

Tel Aviv nabízí spoustu krásných a atraktivních míst, která si nesmíte nechat ujít. Ve městě se nachází široká nabídka galerií a muzeí, které se rozprostírají po celém městě – od světoznámého Muzea umění po menší muzea, jako je muzeum Bauhausu a muzeum historie Tel Avivu-Yafo vyprávějící příběh města. Takzvané bílé město bylo pro svůj rozsáhlý soubor eklekticky tvarovaných budov zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Kromě toho zde najdete také zajímavá místa, jako je stylová ulice Sheinkin, Park Hayarkon, Neve Tzedek atd.

Objevujte s pronajatým autem

Tel Aviv nabízí několik úžasných míst, která si díky půjčenému autu budete mít možnost prohlédnout. Vydejte se na Lev Ha’Ir (srdce města v hebrejštině). Tato oblast, která je proslulá svou zábavou ve dne i v noci, zahrnuje Rothschildův bulvár – směs high-tech mrakodrapů a světoznámých budov Bauhaus. Odhadovaná vzdálenost od mezinárodního letiště Ben Gurion je 25 km po silnici č. 1 a 26,7 km po silnici č. 4. Cesta vám zabere přibližně 48 minut, respektive jednu hodinu.

Další zajímavou oblastí, kterou byste při prohlídce Tel Avivu neměli vynechat, je jeho stará severní část ležící poblíž telavivskému parku Yarkon a plážím. Zahrnuje řadu kaváren, módních míst a kulturních center. Odhadovaná vzdálenost z letiště do staré severní části je 28,1 km po silnici č. 1, přičemž vám cesta zapůjčeným autem zabere asi 47 minut. Na nejlepší tureckou kuchyni se můžete zastavit v restauraci Onza, která je vzdálena asi 25,6 km po silnici č. 1 a cesta půjčeným vozidlem bude trvat 36 minut.

Kromě toho si můžete prohlédnout krásné a úžasné pláže v Tel Avivu. Jedna z nejlepších pláží k prozkoumání ve měste nese název Hatzuk. Je to jediná pláž, která není pro turisty zdarma. Odhadovaná vzdálenost na pláž Hatzuk je 48,2 km po silnicích č. 5 a 6, takže vám cesta zabere 39 minut. Cesta po silnicích č. 4 a 1 však může trvat déle. Můžete také navštívit místa jako Meir Park, pláž Bograshov, Escape Game KGB, Tayelet, Jaffa Port atd.

Letiště

V Tel Avivu byla zpočátku dvě hlavní letiště. Mezinárodní letiště Ben Gurion a letiště Yafo Sde Dov (SDV). Druhé jmenované však bylo uzavřeno, aby na jeho území bylo možné vybudovat obytné čtvrti. Mezinárodní letiště Ben Gurion (TLV), někdy označované jako Mezinárodní letiště Tel Aviv, je stále funkční. Jedná se o největší a nejrušnější zahraniční letiště v Izraeli, které se nachází 12 km jihovýchodně od Tel Avivu. Funguje jako hlavní letiště v zemi pro přepravu osob i nákladu.

Letiště používá čtyři přistávací dráhy a čtyři budovy terminálu. Terminál 3 je využíván pro zahraniční lety, terminál 1 pro vnitrostátní lety a terminál 4 pro zvláštní události. Letiště se nachází na dálnici č. 1, která je hlavní silnicí spojující Tel Aviv s Jeruzalémem. V roce 2017 odbavilo letiště 8 816 579 zahraničních a 404 961 vnitrostátních cestujících. Mezinárodní letiště Tel Aviv je jedním z nejlépe zabezpečených letišť na světě.

Na mezinárodním letišti v Tel Avivu najdete také širokou nabídku autopůjčoven. Patří mezi ně společnosti Europcar, Hertz, Budget, Avis, Alamo, Cal Auto, Dollar a mnoho dalších. S těmito autopůjčovnami bude váš pobyt v Tel Avivu hladký a snadný. Můžete si také vybrat z celé řady možných typů vozidel, jako jsou SUV, Standard, Estate, Luxury, Convertible, Economy a mnoho dalších.

Doprava

Tel Aviv má jednu z nejrozvinutějších silničních sítí v zemi. Silnice ve městě jsou v dobrém stavu. Při prohlídce města si tak řízení užijete. Stejně jako jiná města na světě zažívá i Tel Aviv dopravní špičku. Při prohlídce města se pokuste vyhnout dálnici Ayalon, která je známá jako nejdelší parkoviště na světě, a to během dopravní špičky od neděle do čtvrtka, obvykle od 7:00 do 10:00 a od 15:30 do 18:30.

V Tel Avivu existují zvláštní pravidla silničního provozu. Nejprve se při půjčení automobilu ujistěte, že je vám 21 let nebo více. Rychlostní limit v městských oblastech činí 50 km/h a na mimoměstských silnicích 90 km/h. Vyvarujte se rychlé jízdy, abyste neporušovali rychlostní limit ve městě. Můžete si také vybrat z několika možností parkování, mezi něž patří krátkodobá a dlouhodobá parkoviště.