Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Amman

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amman zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amman miniguide

Autopůjčovna Amman
Půjčovna Aut Amman

Ammán je hlavním městem Jordánska, a má asi. 2,1 milionu obyvatel (2008).Město je umístěné kde starověký Filadelfie byla.

Řada z ruiny města nejstarší historie je zachována – včetně římský amfiteátr z doby kolem roku 170 nlKr. Na Citadel Hill (Jabal al-Qal’a) je také krachy velkých chrámu Hercules (od římských dob), a Jordán archeologické muzeum, kde jsou shromážděny poznatky z řady archeologických výzkumů (včetně z Jericha). Kromě toho existuje mnoho krásných, starých budov a historických památek v Ammánu.

Město má také celou řadu muzeí – včetně velké folklorní muzeum a muzeum automobilů. Několik mešit je také populární turistické destinace. Poslední a největší z nich je impozantní King Abduallah V mešity, s prostorem pro 3000 lidí. To bylo postaveno v roce 1980.

Ammán je také nákupní ráj. Můžete udělat dobrý a vzrušující nákupy ve starém arabském bazaru okres Souk Jara – nebo můžete navštívit jeden z mnoha moderních nákupních center.

Existuje mnoho dalších turistických atrakcí v okolí Ammánu. Severní konec slané Mrtvého moře se nachází asi 40 km jihozápadně od města. Mnoho cestovních zde kvůli údajné prospěšný účinek na zdraví má slanou vodu. V této oblasti je také několik míst, zejména s ohledem na biblické příběhy. V řece Jordán, která se vlévá do Mrtvého moře, je například Al-Maghtas – místo, kde John novokřtěnec, že Ježíš pokřtěn. A mezi Ammán a Mrtvé moře je hora Nebo (817 m), kde zemřel Mojžíš poté, co se podíval do „zaslíbené země“.

Nejbližší mezinárodní letiště je Queen Alia Airport, která se nachází 35 km jižně od Ammánu.