Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Amman

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amman zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amman miniguide

Autopůjčovna Amman

Půjčovna Aut Amman

Ammán je hlavním městem Jordánska , a má asi. 2,1 milionu obyvatel (2008).Město je umístěné kde starověký Filadelfie byla.

Řada z ruiny města nejstarší historie je zachována – včetně římský amfiteátr z doby kolem roku 170 nlKr. Na Citadel Hill (Jabal al-Qal’a) je také krachy velkých chrámu Hercules (od římských dob), a Jordán archeologické muzeum, kde jsou shromážděny poznatky z řady archeologických výzkumů (včetně z Jericha). Kromě toho existuje mnoho krásných, starých budov a historických památek v Ammánu.

Město má také celou řadu muzeí – včetně velké folklorní muzeum a muzeum automobilů. Několik mešit je také populární turistické destinace. Poslední a největší z nich je impozantní King Abduallah V mešity, s prostorem pro 3000 lidí. To bylo postaveno v roce 1980.

Ammán je také nákupní ráj. Můžete udělat dobrý a vzrušující nákupy ve starém arabském bazaru okres Souk Jara – nebo můžete navštívit jeden z mnoha moderních nákupních center.

Existuje mnoho dalších turistických atrakcí v okolí Ammánu. Severní konec slané Mrtvého moře se nachází asi 40 km jihozápadně od města. Mnoho cestovních zde kvůli údajné prospěšný účinek na zdraví má slanou vodu. V této oblasti je také několik míst, zejména s ohledem na biblické příběhy. V řece Jordán, která se vlévá do Mrtvého moře, je například Al-Maghtas – místo, kde John novokřtěnec, že Ježíš pokřtěn. A mezi Ammán a Mrtvé moře je hora Nebo (817 m), kde zemřel Mojžíš poté, co se podíval do „zaslíbené země“.

Nejbližší mezinárodní letiště je Queen Alia Airport , která se nachází 35 km jižně od Ammánu.

Čeština