Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Amman Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amman Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amman Letiště miniguide

Autopůjčovna Amman Letiště
Půjčovna Aut Amman Letiště

Queen Alia International Airport (AMM), se nachází 32 km jižně od Ammánu. Na letiště je pojmenovaný po Queen Alia, král Hussein je třetí manželka, která zemřela při havárii helikoptéry v roce 1977. Existují autobusy mezi letištěm a Amman každou půl hodinu. Tam je několik autopůjčoven na letišti, včetně Avis a Hertz jsou zastoupeny. V roce 2009 navštívil 4.770.000 cestujících na letiště, které je největší v Jordánsku. Je ředitelství pro Royal Jordanian Airlines, Jazeera Airways, Gulf Air a Jordánsko letectví. Tam jsou dobré spojení z Amman Queen Alia Airport a jeden může cestovat přímo do destinací na Blízkém východě, v Asii, Evropě a USA. Amman Queen Alia Letiště má velmi dobrý výběr kaváren, restaurací a barů. Tam jsou duty free a specializovaných obchodů, které prodávají suvenýry a arabské pečivo.  Ostatní vybavení patří zdravotnické služby, bankovnictví, bezdrátový přístup k internetu, VIP lounge, business. Golden Tulip Amman letiště je 2 km od letiště.