Autopůjčovna USA

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Spojené Státy

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve USA zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

USA miniguide

USA

Půjčovna Aut USA

USA (Spojené státy americké) je federální republika v Severní Americe. skládající se z 52 států. 50 států jsou seskupeny na americkém kontinentu severu, od Kanady k severu a Mexikem na jihu.Aljaška se nachází v severozápadní roh kontinentu (tj. severozápad Kanady), zatímco Havaj je souostroví v Pacifiku. Populace ve Spojených státech, je 307,2 milionů (2009), což je v zemi 3 nejlidnatější na světě. Také v rozsahu (9.800.000 km2) se nachází ve 3. USA místo.

Vzhledem k velikosti (Spojené státy americké se táhne od Atlantického oceánu ve východu k Tichému oceánu na západ), tam je mnoho různých typů krajin – a tím i množství různých typů podnebí. Většina země leží v mírném pásmu, ale v jihozápadní, tam jsou prvky pouštním klimatu na Havaji a na jihu Floridy je tropické klima, zatímco v arktické Aljašky. A podél pobřeží Kalifornie je středomořské klima. Zbytek je typický pro USA, jsou poměrně časté výskyty extrémních povětrnostních v některých částech země: Tornáda, hurikány a vánice.

K zajímavostem této obrovské a rozmanité země jsou tak četné, že by bylo velmi dlouhý seznam jestliže jeden byl spočítat je. Nicméně, existuje celá řada přírodních zajímavostí, které ještě musí být uvedeno – z nichž všechny jsou velmi populární destinací: To zahrnuje slavné pohoří Rocky Mountains na západě hlubokým kaňonem Grand Canyon v Arizoně, velké prérie na Středozápadě, pláže na Floridě av Kalifornii a oblasti Velkých jezer (Great Lakes) na severozápad (na kanadské hranici).

Také, všechna města mají samozřejmě řadu zajímavostí nabízí. Největší je New York , který se svými 19 miliony obyvatel v metropolitní oblasti (8, 2 miliony ve městě sám), je jedním z největších světových měst.Jinak, Los Angeles (4 mil.), Chicago (2,8 milionu) a Houston (2,2 milionu), zmínil – to vše s metropolitních oblastí kolem původního centra města.Kromě toho existuje tucet měst s více než 1 milion obyvatel. Základní kapitál ve Washingtonu, D. C . však „pouze“ necelých 600.000 obyvatel.

USA mají samozřejmě řadu významných mezinárodních letišť. Největší je John F. Kennedy mezinárodní letiště v New Yorku, které slouží více než 40 milionů cestujících ročně.

Vyberte si destinaci a datum odběru a dodání vozu v motoru nad a získat výhodné nabídky na řadu pronájem automobilů v USA. Levnaautopujcovna.cz má jeden z nejlepších výběr a nejnižší ceny na půjčovny aut v USA. Prostřednictvím námi budete poskytovat garantované nízké ceny na všech nejpopulárnějších destinací včetně Las Vegas ,Los Angeles a Miami .

Čeština