Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut New York

Milujete cestování a poznávání nových míst? Pokud ano, pak je New York jedním z měst, které musíte navštívit. Patří mezi nejoblíbenější destinace ve Spojených státech a oplývá architektonicky krásnými budovami, scenériemi i turistickými atrakcemi. Kromě toho ve městě sídlí řada autopůjčoven, kde si během pobytu můžete rezervovat auto.

Průvodce po New Yorku

Autopůjčovna New York
Půjčovna Aut New York

New York City (NYC) je město ležící v jižní části státu New York. S populací více než 8,3 milionu obyvatel (2017) je to nejlidnatější město ve Spojených státech. Město má rozlohu 302,6 čtverečních mil a nachází se přímo v centru newyorské metropolitní oblasti. Vzhledem k tomu, že je NYC globálně silným městem, bývá označován jako hlavní město světa v oblasti financí, kultury a médií. Kromě toho má také významný dopad na zábavu, technologii, obchod, cestovní ruch, módu a sport.

Historie města sahá až do Nizozemské republiky v 16. století a později se stalo mezinárodním symbolem s rozmanitou kulturou. Město je také sídlem Organizace spojených národů. Kvůli rozmanitosti kultur se v NYC mluví 800 různými jazyky, ale oficiální používaný jazyk je americká angličtina. Měnou používanou ve městě, které se chlubí jednou z nejlepších ekonomik na světě, je americký dolar.

Navzdory incidentu se Světovým obchodním centrem z 11. září New York stále zaznamenává vysoké HDP – v roce 2017 činilo 71 252 dolarů na obyvatele. Ve srovnání s ostatními městy má také nejvyšší počet miliardářů. Ve městě se nachází několik památek a čtvrtí, které způsobují vysoký příliv turistů. Celkem se skládá z pěti městských částí: Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx a Staten Island.

Z hlediska kultury jsou Newyorčané milovníky hudby, výtvarného umění, komedie a tance. Ve městě se konají různé přehlídky a festivaly. Vzhledem k rozloze města se objevují klimatické rozdíly. Sever města zažívá vlhké subtropické klima, zatímco západní části oceánské klima. Průměrná roční doba slunečního svitu města je však 234 dní. Zimy v New Yorku jsou chladné a vlhké, zatímco léta jsou suchá a teplota někdy dosáhne 38 stupňů Celsia.

Objevujte se svým pronajatým vozem

Jedním z úžasných míst, která můžete v New Yorku prozkoumat, je Socha svobody patřící mezi největší sochy světa. Na výšku měří 46 metrů a symbolizuje svobodu. Pokud si chcete užít krásný pohled na přírodu, objevujte neuvěřitelný Central Park, kde můžete navštívit zoo, památník Strawberry Fields, jezero a zámek Belvedere. Od sochy svobody do Central Parku trvá cesta 35 minut a vzdálenost činí 10,9 km.

Rockefellerovo centrum patří mezi nejnavštěvovanější turistické atrakce v New Yorku. Nachází se na Manhattanu a je obrovským centrem zábavy. K dispozici je venkovní kluziště pro bruslaře a bronzová socha Atlas. Milovníci umění mohou navštívit Metropolitní muzeum umění, které bylo postaveno v roce 1870. V muzeu jsou umělecké sbírky s díly starými až 5000 let. Mezi umělecká díla dostupná v muzeu patří zbraně a brnění, egyptské umění a americké dekorativní umění. Vzdálenost od Rockerfellerova centra k muzeu je 4,3 km a cesta trvá 21 minut.

Pokud máte rádi divadla, měli byste zvážit návštěvu představení na Broadway. Broadway a divadelní čtvrť jsou považovány za vrchol amerického divadla. V Broadwayi má premiéru několik představení, které stojí za shlédnutí. Empire State Building je další slavný orientační bod v New Yorku. Je to 381 metrů vysoká. 102-podlažní budova, která vám poskytne pohled na většinu částí města, pokud se vydáte na vrchol. Cesta z Broadwaye k Empire State Building vaším půjčeným autem trvá 11 minut při vzdálenosti 1,8 km.

Letiště

V NYC se nacházejí tři letiště: John F. Kennedy International Airport (JFK), Newark Liberty International Airport a LaGuardia Airport. Poslední jmenované letiště zajišťuje převážně místní lety z města na jiná místa v USA, zatímco další dvě jsou mezinárodní letiště. Tato letiště mají moderní vybavení, jako jsou bankomaty a směnárny. Častá místa, na která lidé cestují z těchto letišť, jsou Boston, Tokio, Miami, Montreal a Paříž.

V NYC funguje více než desítka autopůjčoven, mezi které patří společnosti Advantage, Alamo, Avis, Enterprise, Budget, Hertz, Thrifty a Payless. Mnohé z těchto autopůjčoven jsou mezinárodní značky, o nichž je známo, že poskytují ty nejlepší služby. Můžete si objednat auto od kterékoli z těchto společností na letišti nebo online přes jejich webové stránky. Doporučujeme, abyste si předem rezervovali auto a získali tak přesnou značku, kterou chcete.

Vzhledem k tomu, že každá autopůjčovna má své vlastní smluvní podmínky, doporučujeme vám přečíst si smlouvu vybrané společnosti. Většina autopůjčoven účtuje svým zákazníkům zvláštní poplatek za nevrácení auta v domluvený den, proto si ověřte podmínky prodloužení doby pronájmu. Také před jízdou zkontrolujte auto a upozorněte obsluhu na případné problémy.

Doprava

Z hlediska kvality jsou silnice v NYC vynikající. Silnice jsou řádně postaveny a nabízejí všechna potřebná zařízení. Provoz v New Yorku je obvykle přetížen během časných hodin, kdy lidé cestují do práce (od 5:30 do 9:30), stejně tak v čase konce pracovní doby (od 16:00 do 19:00).

Rychlostní limit většiny silnic v NYC je 40 km/h. Na dálnicích, jako je Cross Bronx Expressway a Long Island Expressway, je rychlostní limit stanoven na 50 mph 80 km/h, ovšem na městských ulicích se liší. Proto vždy sledujte zobrazený rychlostní limit na silnicích, abyste věděli jeho výši. V NYC existuje několik parkovišť, které můžete použít, a jejich ceny nejsou vysoké. Tato parkoviště jsou téměř na každém rohu města. Pokud je však nenajdete, můžete tam, kde je to povoleno, využít parkování na ulici.