Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut New York JFK Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve New York JFK Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

New York JFK Letiště miniguide

Autopůjčovna New York JFK Letiště

Půjčovna Aut New York JFK Letiště

John F. Kennedy mezinárodní letiště (JFK) se nachází 24 mil jihovýchodně od Manhattanu v New Yorku .Nejlepší způsob, jak cestovat mezi New Yorkem a letiště je Airport Express. Autopůjčovna společnosti jsou přítomny na letišti jsou Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz a National. 47.807.816 cestujících používali New York JFK letiště v roce 2008, dělat to jeden z 15 největších na světě z hlediska počtu cestujících. Jedná se o letiště v Spojených státech s největší mezinárodní cestující.Asi 100 společností z 50 různých zemí, kteří na toto letiště, a to je hlavní základnou pro American Airlines, Delta Air Lines, JetBlue Airways a Polar Air Cargo. Na 5 nejpopulárnějších mezinárodních destinací jsou Londýn , Paříž , Frankfurt , Santo Domingo a Řím .New York JFK Airport se skládá z 8 terminálů železniční.

Je to dobrý výběr kaváren, barů, restaurací a obchodů ve všech terminálech. Duty Free, lze nalézt na Terminál 1, 2, 3, 4, 7, 8 a 9 Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, kaple, lékařské centrum, dětské pokoje, bankomat, pošta a konferenční centrum. Ramada Plaza Hotel se nachází na letišti a tam je několik hotelů v blízkosti.

Čeština