Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Honolulu Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Honolulu Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Honolulu Letiště miniguide

Autopůjčovna Honolulu Letiště
Půjčovna Aut Honolulu Letiště – Glenn Cando

Honolulu mezinárodní letiště (HNL) se nachází 6 km severozápadně od Honolulu.  Tam jsou pravidelné autobusové linky mezi Honolulu a na letiště. Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Avis, Budget, Dollar, Hertz, National, Advantage, Alamo, Enterprise Rent Car, JN Půjčovny aut a Thrifty. V roce 2007 21.505.855 cestujících navštívil Honolulu letiště. Když přijde na mezinárodních destinací, takže bude 2 ze 3 mezinárodních letů buď Nagoya, Osaka Kansai aTokio Narita v Japonsku. Dalším oblíbeným cílem je Sydney. To je hlavní rozbočovač pro Aloha Air Cargo, GO! A Hawaian Airlines. Honolulu letiště má 3 svorky, které jsou kyvadlové autobusy mezi nimi.  Honululu letiště má dobrý výběr butiků, barů, kaváren a restaurací.   Hotely, se nachází na letišti v Honolulu Ohana Airport Hotel Best Western Plaza Hotel Pacific Marina Inn.