Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Japonsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Japonsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Japonsko miniguide

Autopůjčovna Japonsko
Půjčovna Aut Japonsko

Japonsko se nachází ve východní Asii, Pacifiku, a má 127 milionů obyvatel (2008). Japonsko se skládá z několika ostrovů, kde je největší Kyushu, Shikoko, Honshu a Hokkaido. Honšú je největší ostrov. Kromě toho, že země má přes 3000 ostrovů. Země má na pobřeží Japonského moře (s ohledem na Pacifiku).

V krajině Japonska je hornatá a nejvyšší hory – Fuji – je 3776 m. Klima je obecně mírné, se čtyřmi ročními obdobími – kde zimy jsou chladné. Nejjižnější části Japonska, nicméně, má subtropické mořské klima s teplými zimami a horká léta.

Hlavní město Tokio se nachází východně od ostrova Honšú, a má 12 milionů obyvatel.Tokio je země je centrum pro finance, obchod a průmysl. Tyto dvě řeky Sumida a Tama protéká městem.

Pozoruhodné památky v chrámu Meiji Tokia z roku 1867, Císařského paláce a Tokio Tower – vyhlídkovou věž z 333 metrů.

Japonsko má svou jedinečnou kulturu – a to jak v umění, hudby, tance a řemesel. V zemi má také jedinečné kulinářské tradice. Mnoho turistů cestovat do Japonska na jaře – když krásnou třešní v plném květu.

Z nejnavštěvovanějších měst v Japonsku jsou Tokiu, přístavní město Hirošima, Kanazawa, KjótoNagasaki, Nara (mnoho buddhistických chrámů a historických budov), Osaka, Sapporo a Sendai.

Hlavní letiště v Japonsku: Narita mezinárodní letiště – se nachází 60 km východně od Tokia a Kansai International Airport – se nachází 50 km jihovýchodně od města Osaka.

Dovolená v Japonsku nebyl nikdy levnější. Zkuste vyhledávač a najít překvapivě nízké ceny za pronájem automobilů po celém Japonsku.