Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kobe

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kobe zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kobe miniguide

Autopůjčovna Kobe
Půjčovna Aut Kobe

Kobe je město 30 km západně od Osaka, na ostrově Honšú. Kobe se nachází na Osakabukta. Město je kapitál Hyogo kázat skóre, a je součástí metropolitního regionu Hanshin. Cca. 1,5 milionů žije v Kóbe, která je jednou z Japonska nejdůležitějších přístavních městech.Kobe má most spojení s ostrovem Awaji.

Kobe byl jeden z prvních japonských měst začaly obchodovat se západem v roce 1868. Kobe Není proto překvapením několik domů v západním stylu. V roce 1995 byl Kobe hit silné zemětřesení o síle 7,3 stupně Richterovy stupnice. Nunobiki vodopády, jeden z Japonska je největší, který se nachází v Kobe. Návštěvníci si mohou vzít lanovkou na horu Rokko, kde je park a nádherný výhled na Osaka zátoce. Kobe má více parků a květinových farmách. Město má také atrakcí, jako je Hyogo muzeum umění, pivovary a kvůli výrobě.   Kobe pořádá módní přehlídky v pozdním srpnu a září, a jazzový festival v říjnu.

Kobe letiště se nachází 7 km od centra města Kobe, Kansai, a 24 kilometrů od Kobe.