Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Chiba

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Chiba zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Chiba miniguide

Autopůjčovna Chiba
Půjčovna Aut Chiba

Chiba je město na ostrově Honšú, 35 kilometrů východně od Tokia v Japonsku. Chiba se nachází v Tokijském zálivu, je důležitý mořský přístav. Město je hlavním městem prefektoratet se stejným názvem a má cca. 934.000 obyvatel. (2006)

Chiba je slavný jeho jednokolejky, nejdelší svého druhu na světě podle Guinessovy knihy rekordů. Město   je teknologiby nade vše, a byl nastavení pro Gibsona cyberpunk William románu Neuromancer.Z věže Chiba Port Tower, který je 112 metrů vysoká je dobrý výhled na plochu. Město má atrakcí, jako je palác Chiba, který je rekonstrukce a park Aoba žádné Mori Koen, s jeho kirsebærblomstre. Zde je zoo se panda. Mitsui výstupu nabízí dobré nákupy. Návštěvníci mohou trvat den, výlet do Tokia Disneyland, nebo navštivte umělé pláže, Inage, kdo byl Japonsko je první. Předměstí Baytown je místo, kde ukazuje zaznamenal mnoho televizních Japonska.

Tokio Narita Letiště je cca. 44 km od Chiba.