Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tokio

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tokio zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tokio miniguide

Autopůjčovna Tokio
Půjčovna Aut Tokio

Tokio se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Honšú, na Tokijského zálivu. Tokio je japonský kapitál a jeden z země je největší přístavní města.Je součástí největší světové metropolitní oblasti, Keihin, která má 34 milionů obyvatel. Tokio je. 8,5 milionu obyvatel (2006). Tokio je centrem silniční a železniční sítě. Jedná se o dálnice souvislost mezi Chibahalvøya a Kawasaki město Tokijského zálivu.

Tokio hlavních světových finančních centrech. To je také známé jako centrum pro výrobu elektroniky a automobilů, mimo jiné Ne neočekávaně, Tokio muzeum své elektrické energie, TEPCO muzeum. Tokio je také známý pro Tokio Disneyland, který se nachází východně od města. Tokio také má atrakcí, jako je Císařský palác ve městě, se ulice Ginza uložit jako soused. Borg Graves a parky volajícího sídlem císaře. Město má několik kulturních institucí, které zahrnují Národní muzeum, divadel a symfonických orchestrů a několika chrámů. Tokio Tower je 333 metrů vysoká.

Tokio Narita Letiště se nachází 60 kilometrů severovýchodně od Tokia.